Ankieta: Czy chcemy skrócenia tur?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
33.33%
3 33.33%
Nie
66.67%
6 66.67%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Panie Adminie ja z wnioskiem formalnym
#11
(2022-06-19, 00:01)Enter napisał(a): By nie było zaśmiecania kolejnym tematem, który pożyje max dzień. Daję tutaj, do już martwego. 
[Obrazek: image.png]

Na odpis czekam od 26.05, Rabini tak samo. Inny gracz z tego samego powodu też oczekuje na odpis od 30.05. Na pewną inną informację czekałem do ostatniej minuty dzień przed urlopem. Na odpowiedź Foglera czekałem do ostatnich minut. Przypadek?

Niby są jeszcze dwa tygodnie do deadlinów wojskowych, ale czekać niemal 3,5 tygodnia na odpowiedź tak/nie/mam to w dupie/kontroferta to już trochę przesada.
Zwłaszcza, iż znalazł się czas by:
- Skorzystać z cechy Karta Praw Fangornusów
- Wysłać załogę na Kali
- Wysłać cesarza na zjadz
- Wrzucanie koło 21 creepy artów na discorda (to akurat zacne)
- Nie wiadomo ile działań na TF (kiedyś z ciekawości policzę)

Ja rozumiem, że gra turowa, że jest czas ect. ale skoro gracz(e) jest(są) zarobiony (zarobieni) to wystarczyłaby prosta informacja tak/nie/wal się, którą później się rozbuduje. Cóż. Skoro bawimy się w metagaming i terminy. Proszę o interwencję.

Ale przeciez właśnie napisał. Dziś pojmujemy "aż pójdzie spać"

ps. na TFie nic nie pisał w tym czasie praktycznie, tylko listę co ja powinienem.
Odpowiedz
#12
Czyli klasyka i ostatni termin. OK
Odpowiedz
#13
(2022-06-19, 00:05)Enter napisał(a): Czyli klasyka i ostatni termin. OK

Akurat Ty o sprytnych dzyngsach wobec Darnego nie mów, jak pamiętamy pewne szlaki handlowe Wink
Odpowiedz
#14
Cóż. Przynajmniej nie blokowałem odpisów i planów innym. Miałem pisać dwie wersje rozkazów?
Dobra. Po temacie
Odpowiedz