Ogłoszenia
W związku z L4 MG (https://pnwpbf.eu/showthread.php?tid=122...6#pid20736), niniejsze:


Cytat:Nakładam dobowy (do 21.06, 22:15) zakaz pisania postów - odpisów przez graczy, które w jakikolwiek sposób mogą dotyczyć:
- HIMSS "Kali"
- Kosmosu i czegokolwiek na orbicie
-... oraz tajemniczych epidemii i reakcji na nie.

Taaakie tam...

Ps. A jak ktoś napisze, próbując robić jakieś główkologie i dziwne wygibasy to
1. i tak nie uwzględnię.
2. dopierdolę jeszcze dodatkowo.
3. a może skasuję posta i dopierdolę?

zostaje przedłużone na "do kiedy napiszę że już można".
Tak, będą po tym przedłużane jakieś rzeczy, nawet mnie teraz o nic nie pytajcie, wszystko mnie napierdala.
Odpowiedz
W związku z zakończeniem pisania o zarazie i innych takich, można już pisać w kontekście epidemii. Proszę pamiętać - chyba wszędzie to zaznaczyłem, ale wolę doinformować - że wszelkie działania wobec zarazy są "na początek października 2208".

Z uwagi na to, że jest to dość późne (natura tur na PNW jest nieubłagana i tak to wygląda jak MG sobie w październiku rozpisał jak działa zarazek per kwartał), przypominam o możliwości płacenia za działania % dochodu na 2209 (po prostu wydajecie pieniądze w miarę ich zarabiania).
Proszę by w wypadku zwalczania epidemii gracz używający takowych procentów napisał prognozę ile to wynosi w mln $ na podstawie posiadanych + budowanych WP  -> w sensie tak jak by było idealnie, bez np. potencjalnych strat w WP z powodu zarazy, działań wojennych, bo MG jest zły czy cuś. I w 2209 będzie odjęty procent od dochodu, niezależnie od tego ile to by wyszło ostatecznie... ale rozliczamy tak tylko działania wobec epidemii.

***
Deadline'y ulegają zmianie. Ciągle jak ktoś chce na 100% dostać odpis przed moją nieobecnością powinien napisać pytanie / wydarzenie do 24.06, ale deadline wojenny (i na pisania o epidemii) przesuwamy na 9.07... wstępnie 5ego wracam z urlopu i możliwe że do 9ego się wyrobię, ale może nie. W związku z tym wszystko co się pojawi po 24.06 może, ale nie musi, mieć już efektu na 2209.
Wszystko co będzie o epidemii i krawantanntach i kwarantannach będzie oczywiście miało efekty na początek 2209.

Deadline wojenny może ulec zmianie, ale proszę na to nie liczyć - jak się przesunie to z powodu tego że MG nie wyrobi, ale lepiej nie opierać na tym terminu swoich rozkazów. Jak widać mogę odpisywać nawet ze straconym głosem (... to lepiej, bo na L4 i nie mogę czytać bajek dzieciom) i z temperaturą 35, więc nie zakładajcie że przedłużenie na pewno będzie.

Aha - deadline wywiadowczy minął, więc powiedzmy że już nie przyjmuję działań uderzających w innych graczy które uderzą przed końcem 2209.

... jak coś cokolwiek z powyższego jest niejasne - PW i dopiszę, nie jestem dziś w szczytowej formie.
Odpowiedz