Nieobecności im. Gacucha
#51
Piątek-sobota [chyba że szabas późny wieczór] mnie nie ma, chyba że coś odpiszę z koma, ale to nie za fajne, jak wiedzą Ci którym odpisałem na coś z koma.

... za tydzień piątek-sobota też mnie będzie mniej.

Takie tzw. życie.
Odpowiedz
#52
31.05-1.06 jestem w Berlinie na targach.
Firmowy wyjazd więc zapewne czasu na pisanie nie będzie za dużo. Teoretycznie dostęp bym miał, ale raczej tylko do pobieżnego odczytu.
Odpowiedz
#53
29.06-05.07 jestem kompletnie out of internet.

Więc jak do tego czasu nie zacznie się tura 9, to zacznie się gdzieś koło weekendu 8-10.07.
Odpowiedz
#54
Jest właściwie pewne, że nie będzie mnie od 14 do 17 czerwca ze względu na wyjazd służbowy.
Odpowiedz
#55
To i ja zgłoszę z pewnym wyprzedzeniem nieobecność w dniach 21 czerwca - 9 lipca (mogą być pewne obsuwy)
Odpowiedz
#56
MG zgłasza L4, w związku z czym wszystko się przesuwa w bliżej nieokreślone "w chuj".
Odpowiedz
#57
Mam - znów - L4. Chwilowo nie jestem w stanie nic pisać, może po poniedziałku będę się doleczał i siedział na L4, to będzie czas pisać wojny.

Ale byście mieli więcej weekendu, bo jeden gracz którego nie wymienię z nicku (ale jego nick zaczyna się na "H" i kończy na "c") mówił że cośtam srośtam zapomniał o jakiejś nieobecności - jak i tak bym nic nie robi z tym, to przedłużam deadline wojenny do niedzieli 24:00.

Należy zaznaczyć, że pytanie MG o cokolwiek w tej turze, gdy MG jest na L4, może wiązać się z trwałym kalectwem lub śmiercią Twego państwa.
Odpowiedz