Zażalenia im. Trolla
#1
O 21:00 kończy się dedlajn na edycję budżetów z 2201 dla krajów wojujących. Wnoszę o jego przedłużenie o 24h.


Argumentacja:
-VZ nie odpowiedział na żale wojenne w rozmowach z MG. A w notatniku czeka druga runda zażaleń. W sensie teraz to już wystaczy odpisać "nie" w rozmowach bo wszystko wyjaśnione zostało magicznym przedłużeniem zasięgu 
-VZ nie dał stabhitów, rephitów, ogólnie niczego po za turą wojny. 
-VZ dalej nie wytłumaczył mi jak działa cecha którą dostał mój generał. To chyba też wisi w rozmowach z MG. 


No ogólnie ciężko mi edytować budżet na 2201 gdy temat wojny nie jest... no jakby to nazwać... domknięty. W środku trwania następnej tury. 


Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku @prehi
Odpowiedz
#2
(2021-11-24, 18:28)Troll napisał(a): O 21:00 kończy się dedlajn na edycję budżetów z 2201 dla krajów wojujących. Wnoszę o jego przedłużenie o 24h.


Argumentacja:
-VZ nie odpowiedział na żale wojenne w rozmowach z MG. A w notatniku czeka druga runda zażaleń. W sensie teraz to już wystaczy odpisać "nie" w rozmowach bo wszystko wyjaśnione zostało magicznym przedłużeniem zasięgu 
-VZ nie dał stabhitów, rephitów, ogólnie niczego po za turą wojny. 
-VZ dalej nie wytłumaczył mi jak działa cecha którą dostał mój generał. To chyba też wisi w rozmowach z MG. 


No ogólnie ciężko mi edytować budżet na 2201 gdy temat wojny nie jest... no jakby to nazwać... domknięty. W środku trwania następnej tury. 


Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku @prehi

@VegetaZen, zły szatanie, dawaj te odpisy graczom. Możesz odrzucać skargi przeca, ale nie na zasadzie "chuj Ci w dupę, nie piszę" -_-

Z uwagi że zmniejsza mi to czas na sprawdzanie budżetów, przedłużam wszystko o 24h.
Odpowiedz