Nieobecności im. Mistrza Gry
#51
A ja jestem po wizycie u lekarza i na cn 3 miesiące wypadają mi z diety alkohol, cukier, chleb, ryż, kasza, ziemniaki, kurwa nawet gotowane buraki ("może pan raz na jakiś czas łyżkę kaszy do gulaszu"), zalecane: surowe warzywa, jogurty naturalne, mięso, ryby i jajka, ale tak by nie przekroczyć 1800 kcal.
No "Judasz wziął sznur i się powiesił / idź i Ty czyń podobnie".
Ogólnie wchodzę w niewesoły moment życia i może być trudno, zwłaszcza jak "może pan czuć się gorzej przez pierwsze kilka miesięcy", dziękuję bardzo, kurwa, panie lekarz. Jestem zdruzgotany zaleceniami i podejrzewam że zanim nauczę się komponować posiłki po których nie będę głodny a spełniające kryteria to minie trochę czasu, więc mogę mieć wciąż opóźnienia.

Także, życie tłoczy.
Odpowiedz
#52
Dobra więc już wiem że orientacyjnie powrócę po 11 listopada, do tego czasu nie będę w stanie napisać NIC na forum :/
Odpowiedz
#53
(2023-10-03, 09:22)el roberto napisał(a): Dobra więc już wiem że orientacyjnie powrócę po 11 listopada, do tego czasu nie będę w stanie napisać NIC na forum :/

Deadline wojskowy będzie przesunięty na ~18-19.11.

Deadline handlowy też przesunę, ale po rozmowach z el roberto przesunę go tylko troszkę - by stykło z uwagi na najemników, ew Neobaktrię i ofc sprawdzanie budżetów. A trzeba lekko przesunąć, by nie było 3-tygodniowej przerwy między deadlinem handlowym i wojskowym :p
...ah te 3 tygodniowe tury Dominationa xD
Odpowiedz