Wnioski o przedłużenie tur
#21
[Obrazek: unknown.png?width=779&height=438]


Podkreślam że dalej NIE MAMY JAK zrobić budżetu. Tura musi być przesunięta bo 6 graczy czeka na 1 w kluczowej sprawie. Mówimy o tym już dużo czasu a zrobienie 3 ambicji dla chyba jedynego komunistycznego kraju tej edycji naprawdę nie jest trudne.
Odpowiedz
#22
jacy roszczeniowi, może jeszcze odpisy by chcieli?
Odpowiedz
#23
To jak nie jest takie trudne, to zrób.

//ps ten moment kiedy wewnętrzna surykatka mówi, żeby iść z brakującymi ambicjami do japońskiego gołodupca niż do MG
Odpowiedz
#24
Za dostanie 1 WP zrobię.
Odpowiedz
#25
Nie zmienia to swoją drogą faktu że jest godzina 19, nie mam zrobionego budżetu nawet bo czekam na podpis Piastuna a zaraz wychodzę postawić flachę ziomkom za to że pomogli mi meble wnosić, więc uwaga uwaga, kolejny dzień z rzędu przez brak czegoś tak podstawowego jak ambicje (PRZYPOMINAM ŻE DZIŚ TURA MIAŁA WLECIEĆ XD) nie mogę grać. Dopiero jak skończycie łaskawie cechy i ambicje to dajcie deadline tury na 24h a nie rushujecie to jak ruskie psy B na mirage.
Odpowiedz
#26
@Żbik też nie ma ambicji i nie narzeka, a ja to nawet w życiu nie mam ambicji i jakoś z tym żyję : 3
Odpowiedz
#27
Po co surykatkom ambicje jak robią ambicje Japonii
Odpowiedz
#28
Wypraszam sobie, nigdzie nie upominałem się o ambicje i wcale nie mam zamiaru. Dla mnie tura może być teraz i nie widzę żadnego powodu dla którego mielibyśmy czekać. Produkcje i działania i tak rozpisałem już kilka dni temu. Ambicje mogę dostać i za kilka tur, bo wbrew temu co troll pisze, wcale mi sie nie spieszy. Z tego co wiem to jeszcze ostatnio Piastun grał Wietnamem a nie Troll.
Odpowiedz
#29
No jak mówisz że podpiszesz dokument dopiero po zobaczeniu ambicji to blokujesz nas wszystkich i budżet nie ma nic do gadania, bo ja bez tego podpisu (lub jego braku) swojego zrobić nie mogę X D
Odpowiedz
#30
ale w sumie, do piątku możemy przedłużyć, co ci szkodzi ten 1 dzień jak tyle osób prosi @VegetaZen
Odpowiedz