Zmiany i wątpliwości
Idea jest taka, żeby ten rozwój techowy był dopasowany do trwania edycji, tak żeby było early-mid-late (zakładając że dogramy do late^^). Sprawdzałem matematycznie czy wychodzi i było jako-tako tj. i tak za szybko wymaksować drzewko się da, ale to wymaga mocnej koncentracji na jednej dziedzinie. Po edycji będzie można wyciągnąć wnioski co i jak, natomiast ogólnie myślę że nie brakuje slotów. Przecież o to chodzi, żeby nie móc mieć wszystkiego.
Odpowiedz
Czy podnoszenia poziomu poboru należy zgłaszać w Wydarzeniach?

Bo widzę że jak ktoś zgłasza, to dostaje stabhitem, a cicho siedzacy Fanatyk już ma 3% i nic. (A wszyscy startowaliśmy z 1%, zawodowej, przeca).

@VegetaZen
Odpowiedz
Tak, podnoszenie poboru trzeba zgłaszać w wydarzeniach i w 90% przypadków będzie się wiązać ze stabhitem.

Fanatyk zaczął grę z wyższym poborem na wskutek pytań startowych i ma w związku z tym inne kary.
Odpowiedz
Cytat:Fanatyk zaczął grę z wyższym poborem na wskutek pytań startowych i ma w związku z tym inne kary.


100% pozytywnych cech, w tym bardzo silnych mówi mi co innego.
Odpowiedz
Technologie są najlepiej rozegranym tematem w tej edycji. Aby dojść do końca jednego drzewka trzeba 10 tur mocno się przy tym poświęcając.
Odpowiedz
(2020-06-22, 22:57)zdunio napisał(a): Technologie są najlepiej rozegranym tematem w tej edycji. Aby dojść do końca jednego drzewka trzeba 10 tur mocno się przy tym poświęcając.

No i te 10 tur to też zakładając turbocisnięcie w drzewko i zakładając, że nie mają requirementów z innych drzewek wysoko ^
Odpowiedz
Pytanie o CFy.

Wiem, że Centra okupowane nie działają - CP nie daje slota, CN nie daje boosta, CF bonusu...
Ale jak jest z cechą CFa powodującą przyrost WP? w okupacji też nie działa, czy też działa i trzeba przypominać?

Pytam ogólnie, bo innym też się może przyda ta wiedza Wink

@Verlax
Odpowiedz
Nie działa, prowincja jest okupowana "nie jest" twoją własnością. Dla obydwu stron nie działa w tym wypadku.
Odpowiedz
(2020-05-05, 16:16)VegetaZen napisał(a): No właśnie mnie też się wydaje, że tylko do tego służyły samoloty transportowe, bo przez 20 edycji spadochroniarze zostali użyci raz.

A propos... ma ktoś kontakt z Variatzkim?

No co tam?
Odpowiedz