Rekrutacja do Edycji Warhammer (2.0)
#21
Ostland jest dla ciebie dostępny od tury 2706. Napiszę co na PW szczegóły gdy TF zostanie przydzielony.
Odpowiedz
#22
Dzyn dybry, ja jestem zainteresowany przejęciem państwa Republika Zjednoczonego Chaosu, jeśli można.
Odpowiedz
#23
Witamy Riper! Republika Zjednoczonego Chaosu będzie dla ciebie gotowa na rok 2707.
Odpowiedz
#24
Ilmen
Imperium
Odpowiedz
#25
Update co do graczy wchodzących od Roku 2707.


@książę powraca wtedy na Republikę Zjednoczonego Chaosu

@Riper wchodzi na Hegemonię Kurgan.
Odpowiedz
#26
Oto i jestem, po Sylwanie przyszedłęm.
Odpowiedz
#27
Więc usłyszałem że Imperium Chaosu jest porzucone, chciałbym zrobić coś by ten twór państwowy stanął na nogi.
Odpowiedz
#28
@Ptahu, aby wziąć udział w grze będziesz musiał odpowiedzieć na poniższe pytania. Jeśli zrobisz to dość szybko to wejdziesz do gry od obecnej tury. Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w dziale Zasady Gry oraz na jawnych forach poszczególnych państw. Jeśli czegoś nie będziesz wiedział możesz spytać innego gracza.


Cytat:1. Ile slotów przemysłowych ma Państwo posiadające 132 WP?
2. Ile prowincja musi mieć WP żeby można w niej było zbudować Centrum Finansowe?
3. Mam 4PK/turę i 3 FT. Jak szybko mogę skolonizować prowincję zamorską?
4. Ile kosztuje pieniędzy i ile zużywa siły ludzkiej stworzenie 3pancIV?
5. Ile zaopatrzenia potrzebuje lotniskowiec do pełnej skuteczności bojowej?
6. Mam 14pi i 3 agentów w Babacji. Babacja ma 3 agentów w kontrwywiadzie. Czy wykonując akcję sabotażu lotniska uda mi się przeprowadzić tę operację? Zakładamy, że zużywam wszystkie pi.
7. Wykonuję akcję kontrwywiadowczą przeciwko agentom Babacji. Typuję 10 pi, a Babacja ma 14pi. Czy akcja się powiodła? Ile pi straci Babacja w moim Państwie?
8. Co muszę zrobić aby odblokować drzewko technologii specjalnej?
9. Do jakiej, dużej organizacji należy Imperium Chaosu?
10. Ilu jest Bogów Chaosu?
Odpowiedz
#29
1. Państwo ma 5 slotów przemysłowych
2. Prowincja musi mieć co najmniej 10 WP
3. Kolonizacja potrwa 5 tur
4. 66mln$ i 24 tys zasobów ludzkich
5. 1 Zaopatrzenia i 2 Paliwa
6. Gdyby dało się sabotować lotniska... To akcja i tak by się nie powiodła. Babacja ma odpowiednio mocny kontrwywiad.
7.Akcja się powiodła, Babacji zostało 8 Pi
8. Odkryć technologię danego drzewka technologii prowadzącą do tej technologii specjalnej i wydać 2 Punkty Prosperity na badania
9. Jest członkiem Rady Chaosu, oraz ma przymierze z Zakonem Wybrańców Chaosu oraz z Zakonem Nurgle'a.
10. Jest 4 głównych Bogów Chaosu i garstka istot zrodzonych z Chaosu, które nie są uznawane za na tyle potężne by jakoś szczególnie mogły z nimi rywalizować.
Odpowiedz
#30
Witamy w Post Nuclear World PBF. Następne instrukcje zobaczysz już na swoim TFie.
Odpowiedz