Ogłoszenia
#61
2715

Ze względu na liczne prośby różnych graczy, wszystkie deadline'y przedłużone o tydzień.
Odpowiedz
#62
Dobry,

Informuję, że to była ostatnia tura edycji Warhammer. Tym, którzy przeżyli do końca, gratuluję.

Teraz, co do protokołu:
1) rozpiski wojenne
2) epilog w trzech partach
a) od MGa, o edycji, co poszło fajnie, co nie fajnie, jak tworzyliśmy ambicje i jak je oceniamy, taki wstępniak
b) recenzje wszystkich ambicji, w tej sekcji też dajemy medale pocieszenia i za fajne akcje (np. za dobre media)
c) epilog fabularny (nie zamierzam go robić jakoś epicko długiego, ale będzie)

Nie daję terminarzu, bo nie ukrywam, to trochę zajmie.

Jednym z powodów jest fakt, że od 14 sierpnia wyjeżdżam na wakacje na dwa tygodnie i w ogóle mnie nie będzie. To jest jeden z powodów dla którego zdecydowałem się o zakończenie na turę 15. Technicznie dałoby się zmieścić Turę 16 gdyby nie było przedłużeń tury (zarówno ze strony gracza, jak i MGa później bo nie wyrabia z rozpiskami). Co było srogo nierealne i miałem rację zarządzając koniec na turę 15, ponieważ turę przedłużono łącznie o dwa tygodnie i jeszcze ja sam musiałbym przedłużyć by mieć czas na rozpiski.

Ja sam chciałbym podziękować wszystkim graczom za wytrzymanie ze mną oraz podziękować Turkowi, że wytrzymał ze mną. Ta edycja zerżnęła mi masę czasu wolnego które mogłem spożytkować sensowniej, ale nie ukrywam, miałem radość prowadząc ją.

Najwcześniej pierwszych rozpisek wojennych można oczekiwać we wrześniu, chyba że @książę będzie miał ochotę dać swoją do frontu estalijskiego wcześniej.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#63
Kochani, małe ogłoszenie.

Skończył się deadline wojskowy, ogłoszono koniec edycji, niektórych kusi by dalej pisać wydarzenia, robić nieironiczne działania na TFie i tak dalej. Ostrzegam tylko, że marnujecie czas, bo ja nawet nie zamierzam tego czytać. Co wrzuciliście przed deadline'm wojskowym to jest. Nic co zostanie opublikowane później / doedydotwane później nie ma dla mnie znaczenia, efekt jest jak za Media.

Edycja budżetów w tej turze też uważam za raczej bezcelową. W sensie, nie zabronię wam, ale to serio nie ma już przełożenia na cokolwiek.

Pozdrawiam
Odpowiedz