Międzyrasówka Socjalistyczna
#61
2713
FKKA popiera wniosek Nehekhary.
Odpowiedz
#62
2713

Imperium Moyolequetzal popiera wniosek.
Odpowiedz
#63
2714
Zatem układ o swobodnym przerzucie sprzętu wojskowego uważamy za zawarty.

//Jeśli dobrze rozumiem, to ERL i ORK jako kraje zależne nie protestują.
Odpowiedz
#64
2714
ERL i ORK podpisują.
Odpowiedz
#65
2714

W związku z wypowiedzeniem wojny ZSRR przez Królestwo Bretonnii, Komitet Bezpieczeństwa Publicznego poinformował sojuszników o imperialistycznym spisku i ataku na Międzyrasówkę.
Zwracamy się z prośbą o pomoc wojskową i dyplomatyczną.

@Herc @VegetaZen2 @Richtus
//npców nie wywołuję, bo balans sralans "i tak jesteście za silni" i inne pitolenia.
Odpowiedz
#66
2714

///. ależ proszę nie hejcić i wywołać. To, że Międzyrasówka jest w takiej pozycji jakie jest nie znaczy, że teraz ja i książę spiskujemy by za wszelką cenę ujebać i balansować na siłę.
Odpowiedz
#67
(2021-06-16, 23:32)Verlax napisał(a): 2714

///. ależ proszę nie hejcić i wywołać. To, że Międzyrasówka jest w takiej pozycji jakie jest nie znaczy, że teraz ja i książę spiskujemy by za wszelką cenę ujebać i balansować na siłę.

//tbh ich też wezwałem, tylko nie oznaczałem MGów. Ale to i tak puppety albo stowarzyszeni - ZKA może olać gęstym moczem jako kraj stowarzyszony.
Odpowiedz
#68
2714

Estalijska Republika Ludowa oznajmiła, że może udzielić ograniczonego wsparcia materiałowego, o ile konflikt nie eskaluje w samej Estalii (///. bo wtedy samo ERL będzie potrzebować pomocy), ale ERL uzależnia to od wspólnej polityki i koordynacji z Nehekharą.
Odpowiedz
#69
2714
Nehekhara apeluje do Bretonnii o powstrzymanie swojej imperialnej retoryki i odwołania swojego kontrrewolucyjnego uderzenia w ZSRR. W razie eskalacji konfliktu będziemy zmuszeni wesprzeć bratni ZSRR.

//na prośbę Verlaxa wrzuciłem do pierwszego posta aktualny skład Międzyrasówki:
Kraje członkowskie:
Nehekhara ( państwo założycielskie)
FKKA (państwo założycielskie)
Moyoloqueztal
ZSRR
ERL
ORK

Kraje stowarzyszone:
ZKA
Orlean

---
//jeśli chcecie możemy zrobić formalne głosowanie nad przyjęciem ORK, bo chyba tego nie było.
Odpowiedz
#70
2714

Warunkiem powstrzymania naszego ataku na ZSRR jest wycofanie wojsk radzieckich z terenów DRW i Imperium oraz przekazanie okupowanych terenów pod kontrolę uznawanego przez Bretonnię rządu uwzględniającego interesy Imperium, orków i Zakonu Białego Wilka.
Odpowiedz