Sartosa RPG PBF
#1
[Obrazek: 5UCPW6y.jpg?1]

Naszła mnie myśl przeprowadzenia na PNW tacticsa: Sartosa RPG PBF. Poniżej kilka szczegółów:

Byłby to tactics gdzie gracz kieruje swoją piracką bandą/rodziną i chce ugrać jak najwięcej w wydarzeniach dziejących się na Sartosie. Przygotowywałem kiedyś scenariusz RPG z Sartosą i mam dużo przygotowanych materiałów. Prosta ekonomia z handlem kilkoma surowcami:
- pieniążki - nimi zatrudniamy najemników i płacimy naszym żołnierzom, 
- żywność, broń i wino - surowce strategiczne do odblokowywania lepszych jednostek. 
- skala wojsk w pojedynczych jednostkach (np. oddział 100 najemnych szermierzy estalijskich),
- max 6 graczy,
- termin rozegrania od Warhammera do Nandanu 
Odpowiedz
#2
[Obrazek: lDa0R74.jpg?1]
*
*
*
Sartosa jest to potężne miasto pełne różnych zapachów, kultur i złota. Przez środek biegnie główna ulica zwana "Świnią", od północy ciągną się doki gdzie można porozmawiać każdym językiem tego świata, a wgłębi miasta czają się setki budynków gdzie z rąk do rąk przechodzi towar o wartości tysięcy sztuk złota. Lecz nie daj się zwieść wolności i zachętom jakie daje to miasto - W ciemnych zaułkach roi się od krwi i gwałtu.
Odpowiedz
#3
Spoko, ale kiedy?
Odpowiedz
#4
Koniec lipca do Nandanu?
Odpowiedz
#5
Czyli, te parę tur warhammera i przerwa między edycjami? Myślę że da rade, choć IMO zależy od dostępności innych - ja mam to że już teraz jadę na wakacje Wink
Odpowiedz
#6
No dokładnie. Lecimy z tematem.
Odpowiedz
#7
haha ded gierka
Odpowiedz
#8
Pisałem na pnw, że za mało chętnych było i nie wznowiłem prac. Jak znajdzie się więcej ludków to mogę poprowadzić ;_;
Odpowiedz