Technologie
#21
(2020-04-25, 14:55)Gandzia napisał(a): Nie było przypadkiem ustaleń, że wywalamy generałów?

Nie dostałem takich informacji. Ogólnie, nie ma końcowych zasad pełnych, to działam na zasadzie status quo ante.
Odpowiedz
#22
Varja, Evangeliony jako technologia specjalna : P

Generałowie zostają... czemu mieliby zniknąć : <? Chyba, że o zespoły naukowe chodziło. Lubię je to niech wrócą w chwale, zwłaszcza że bardzo mi się nie podoba, że usunięto je z hoia.
Odpowiedz
#23
Rzeźbić więc techy specjalne, na wzór tych? Jak z akceptacją tychże?
Odpowiedz
#24
oboziuVegetadałbłogosławieństwodlaevangelionów.jpg
Odpowiedz
#25
Nudziło mi się na kwarantannie.

I tak, wiem, że brakuje dwóch obrazków, a pierwszy tech powinien być bardziej na prawo. Uznajmy, że to wczesna alfa.
Odpowiedz
#26
Najs, ale jeszcze będę zmieniał dzisiaj/jutro. Nawet nie udajemy skali zrzynki z hoia :V
Odpowiedz
#27
Piszę tutaj, bo tak.
W drzewku techów Vegety, konkretnie w technologii Kompozyty, brakuje możliwości wybudowania czołgów ze specjalizacją hazmat, która to opcja została uwzględniona w temacie z konceptami wojska.
Odpowiedz
#28
Nie dałem tego specjalnie z powodu, że ABC może robić za kontrę na czołgi - hipotetycznie: przeciwnik ma przewagę przewagę w czołgach i w ekonomii, a chcemy rozpaczliwe się wybroniż, więc doprowadzamy do totalnej katastrofy ekologicznej i humanitarnej na "pasie ziemi niczyjej", żeby czołgi nie mogły przejechać. Do tego czołgi ogółem nie mają specjalizacji żadnych na PNW więc nie wiem czy trzeba robić wyjątek w tym przypadku. Z trzeciej strony nikt nie będzie stosował takich taktyk, a nawet jakby stosowali to nikomu nie chciałoby się tworzyć hazmatowych czołgów.
Odpowiedz
#29
Nie wiem czy czołgi potrzebują specjalizacji w zakresie ochrony przed efektami broni masowego rażenia. Już chyba T-72 miał jakieś wyposażenie w tym zakresie, a PT91 ma je na pewno. Proponuję, żeby od III poziomu czołgi posiadały jakąś tam podstawową ochronę, a czołgi levelu V mogły na luzie wjeżdżać w jeszcze dymiące postnuklearne zgliszcza.
Odpowiedz
#30
https://en.wikipedia.org/wiki/Object_279

Większość (najczęściej sowieckich) czołgów radziła sobie dobrze przeciw broni ABC od czasów T-54. Często było gorzej z załogą.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_TV-8
Warianty są bez sensu i nikt nigdy nie robił dziwnych czołgów w historii, co?

Cośtam cośtam hehe lekkie niszczyciele
Odpowiedz