Post Nuclear World - The Dark Souls of PBFs

Pełna wersja: Nieobecności im. Mistrza Gry
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Nie ma mnie mniej więcej w przyszłym tygodniu (~21 do ~28, granice mogą być płynne). Więc jak komuś nie będę odpowiadał na podanie rekrutacyjne, pytania na discordzie czy coś innego, to dlatego bo jestem poza internetami. Tzn. nawet jak będę, to mnie nie będzie, o tak.
W okresie sobota-środa 24.09-28.09 może być mnie bardzo mało. Wyjazdy rodzinne, a potem zapiernicz w pracy z dawna zapowiadany - nie spodziewać się absolutnie że MG coś odpisze i nie pingować mnie nadaremno. Jak odpiszę to fajnie, ale spodziewajcie się raczej po środzie.
Weekend 15-16.10 będę raczej nieobecny - jeśli, to wieczorem w nd, sob i reszta nd wypada.

Jeśli do tego czasu nie ruszymy, to ruszymy w nd lub w poniedziałek, raczej w poniedziałek.
Będę dopiero 28.10, późno wieczorem, w weekend ogarnie się co musi być ogarnięte. kwtw. Trzeba odkorkować życie.
Wracam 02.11.2022 w godzinach wieczornych, przepraszam za komplikacje. (Spróbuje się wyrobić na wieczór 01.11.2022, ale jest święto ogólnie)
Mam napiętą sytuacje w pracy [nagle 2 dni przed chcą certe gry robić], więc wracam dopiero na sobotę, gdzie będę mogła na spokojnie przysiąść do gry. (Jak coś strace z tego powodu to już trudno).
(2022-11-03, 17:52)Saint Sugar napisał(a): [ -> ]Mam napiętą sytuacje w pracy [nagle 2 dni przed chcą certe gry robić], więc wracam dopiero na sobotę, gdzie będę mogła na spokojnie przysiąść do gry. (Jak coś strace z tego powodu to już trudno).

Masz spełnione rzeczy deadline'owe na tą chwilę, z góry pisząc - jeśli nie planujesz chwilowo interakcji dyplomatycznych to jak zrobisz budżet i ew dasz rozkazy to tyle.
Przy czym z uwagi na nieobecność mogę wyjątkowo pozwolić na opóźnienie budżetu.
Dla PNW nie ma mnie do środy ze środą włącznie. Czyli najwcześniej będę się na was patrzył wygłodniałymi, tuulańskimi ślepiami 17-tego listopada 2022.
Na odpisywanie dla Rzeczywspólnej biorę 2 dni urlopu, zwłaszcza gdy chodzi o interakcje z graczem. jeśli Ty byś chciał na cokolwiek odpisywać, czuj się w tym wolny i w pełni uprawniony.
Jest podium. Moja gra przy prehim jako GM nie ma sensu. Ciężko się gra gdy GM nawet nie oszukuje nikogo, ze jest względem Ciebie stronniczy.
Stron: 1 2 3 4 5