Nieobecności im. Gacucha
#21
31.12 - 02.01
Odpowiedz
#22
06.01 i 08.01 będzie mnie mniej, wieczorem prawdopodobnie w ogóle mnie nie będzie na pnw (przynajmniej w sobotę 08.01).

On the second hand i tak jak będę w ten weekend na pnw to będę sprawdzał budżety. Dlatego wątek przypomnień jest Waszym przyjacielem.
Odpowiedz
#23
6-9 (hehe) stycznia będę nieobecny (i będę tęsknił)
Odpowiedz
#24
TBH, jest nieco ponad miesiąc do bardzo ważnego terminu dla mnie, więc to może dobra okazja być ogłosić.

Jeśli zniknę z forum na cn. 24-48h lub napiszę gdzieś hasło "porodówka!" czy coś w ten deseń, to automatycznie wszystkie deadline przesuwają się o tydzień, bo będę miał czas związany z nagłym, acz spodziewanym wydarzeniem rodzinnym. Termin jest na luty, ale może już warto teraz zaznaczyć Wink
Odpowiedz
#25
23 i 24 może mnie nie być, nadchodzi drugi etap rekrutacji, przygotowuję się na odpytywanie z technikalii. Pozdrówka!

// PS Fancio, tak, podpiszę traktat o abc, tylko wcześniej myślałem, że to już zrobiłem, a potem brakło kp l:/
Odpowiedz
#26
Obrodziło w odpisy na początek tury, a że mam teraz mniej czasu niż tydzień temu, proszę wszystkich o przypominanie nie 4, a 6 dni po napisaniu - dla postów mających mieć odpisy "do czterech dni po starcie tury" [tych przypominanych] lub napisanych od startu tury do dziś włącznie.

Reklamacji nie uwzględnia się.
Odpowiedz
#27
Nie ma mnie w czwartek kompletnie (chyba że ktoś mi odwoła sesję rpg ;( ), odpisów nie udziela się.
Odpowiedz
#28
Jutro (piątek) odpisów raczej nie będzie, sprawdzania budżetów pewnie też. Chyba. Nie daję gwarancji!
Odpowiedz
#29
Albo fałszywy alarm, albo kryptonim "poród".

Tak czy inaczej, wieczór spędzę na parkingu, więc (co najmniej) dziś może być mało mojej aktywności.
Odpowiedz
#30
Panowie, bo pań chyba niestety nie mamy, proszę o wybaczenie, ale po telefonie dziś spadło w ciul rzeczy do ogarnięcia na dziś, że nie wyrobię się z tym, co miałem dyplomatycznie zrobić. Proszę o dzień wydłużenia. Nie będzie mnie dziś od 16 i też nie było właściwie od rana, bo non stop jeżdżę ;/ Plany miałem na dziś inne. Jutro mam wolne, do tego też na siebie nałożyłbym zasadę, że do 2210 żadne moje przedłużenia byłyby automatycznie odrzucane. No po prostu nie mogę teraz, a bardzo chciałem, jednak ważniejsze rzeczy w końcu (!) się wydarzyły.
Odpowiedz