Nieobecności im. Gacucha
#31
Sytuacja jest dziwna, po pospaniu z 2h na parkingu w aucie (żona mnie obudziła o 2:30 że jedziemy na porodówkę), wróciłem do domu bo wg lekarzy to prawie poród, ale jeszcze nie, więc mnie nie wpuszczą i tak dalej. Ale w każdej chwili mogę tam zniknąć.

Niemniej, tura nie ulega przesunięciu, bo w międzyczasie wyrobiłem się z ważnymi rzeczami na tą turę. Jedyny problem jaki może być, to gracze którzy nie poprawili dotąd budżetów, ale to jak ktoś nie ma dobrej wymówki to jego problem, isn't it?
Odpowiedz
#32
Jutro czy tam dzisiaj (25.02) mnie nie ma, wracam w sobotę.
Odpowiedz
#33
Jutro wieczorem biorę sobie wolne od PNW, nie planuję odpisów w szabas wieczorem. By nikt nie był zawiedziony, że nie piszę - zazwyczaj w szabasy powstawały duże ilości postów.
Odpowiedz
#34
Ostatnie dni są przejebane - do czwartku włącznie daję raczej tylko mniejsze i szybsze do wykonania odpisy, jest ciężko.
Odpowiedz
#35
Czwarty dzień napierdala mnie głowa i chodzę na ibupromach. Wina nowych nie tak dobrych leków od neurolog i pewnie wina putina.

Jeśli sytuacja będzie trwać nadal, możliwe że tura będzie przedłużona (sprawdzenie budżetów musi być zakończone tydzień przed deadlinem wojennym, by dać czas na poprawki do poprzedniego budżetu). Tzn. nawet jestem w tej chwili pewien że będzie przedłużona, ale nie wiem o ile.
Odpowiedz
#36
MG ma dziś krytyczne L4.

...nie jedzcie przeterminowanych konserw.
Odpowiedz
#37
Jelitówka.
Odpowiedz
#38
Wracam w niedzielę.
Odpowiedz
#39
Dopiero w poniedziałek będę działał.

Już jednak jestem.

Bardzo mi miło, że tak bardzo chcecie ze mną rozmawiać : *
Odpowiedz
#40
Pisałem o tym w ogłoszeniach, ale przypominam też w tym temacie: od 31.03 do 02.04 (czwartek-sobota), czyli w trzy ostatnie dni tury, nie odpowiadam na PNW, zwłaszcza na wszystkie pytania, a już na pewno na pilne pytania.
Ma to dwa cele - dydaktyczny (bo najwięcej pytań mam zawsze ostatniego dnia tury, to może będzie na przyszłość łatwiej się zmobilizować) i rozrywkowy (będę pykał erpeżka w szabas).

I - zaznaczam - żadne przedłużenia tury nie wchodzą w grę, a posty napisane/edytowane od 21:00 w sobotę będą nie uwzględnione (jako rozkazy. Mogą być uwzględnione, jakby był spam, najwyżej do bana) ^^

^^
Odpowiedz