Nieobecności im. Gacucha
#41
Od 02.04 do 05.04 mnie nie ma, może coś na discordzie wieczorem.
Odpowiedz
#42
Co najmniej od Piątku Wielkanocnego (15.04) do Poniedziałku Wielkanocnego (18.04) nie za bardzo będę, bo będę starał się być z rodziną tudzież z resztą katolicyzmu (w tym drugim wypadku trwając w modlitwie).
Więc w tym czasie na pewno jest nieobecność. Ww. dni nie wchodzą do rachubu dni po których można przypominać (więc jak ktoś teraz napisze posta i będzie chciał napisać przypomnienie, to będzie mógł... napisać je 22.04 o 1 Wink
Odpowiedz
#43
To samo, co wyżej, będę najwcześniej w poniedziałek po południu. Jak mi się zechce. ... Może lepiej umówmy się, że za pisanie na PNW w czasie świąt lecą stabhity, co?
Odpowiedz
#44
Zdemotywowałem się. (ale zważcie, że to wciąż nie rezygnacja)

Jeśli mi przejdzie, to pomyślę jakie przedłużenie tury.
Odpowiedz
#45
Doszedłem do wniosku, że na PNW wbrew wszystkim innym opiniom potrzeba MG nie piszącego eventów, nie sprawdzającego upierdliwie budżetów i u którego każdy odpis trzeba wyszarpać. Ja tak nie chciałbym grać, a co dopiero prowadzić, więc jestem trochę rozgoryczony i zrezygnowany. Będę nieobecny i nie odpisujący dopóki sobie tego nie przepracuję wte lub wewte.
Jeśli będzie jakaś tura, to będzie teraz długa pewnie jak poprzednia. Normalnie bym za to przeprosił, ale jestem na to chyba zbyt rozgoryczony.
Trzymacie się.
Odpowiedz
#46
Spadam na majówkę, wracam ciałem drugiego maja, a duchem trzeciego.
Odpowiedz
#47
15-22.05
Pływu pływu na łódce ect. planowałem zerkać wieczorem, ale na luj mam się stresować. Co mogłem zrobić to zrobiłem. Woja rozpisane, posty machnięte, mapy pokrojone, prowy wydzielone.
No... zobaczymy co będzie potem
Odpowiedz
#48
Weekend ~13.05-15.05 mi mniej więcej wypada. Może się przez to przedłużyć tura, ale wyłącznie po to bym zastopował Wasze pisaniny i nie miał złogów na kolejną.
Za utrudnienia przepraszamy, reklamacje proszę zgłaszać na Nandan.
Odpowiedz
#49
Prawdopodobnie nie będzie mnie do niedzieli, zobaczymy.
Odpowiedz
#50
Możliwe że w weekend nie będę pisał na PNW, zwłaszcza w niedzielę. Może się przez to opóźnić start nowej tury - każdy ma dostać eventy początkowe (z efektów wojen i... sytuacji na Ziemi) i bez tego nie zaczniemy. Więc czekajcie w razie czego cierpliwie.
Odpowiedz