Ankieta: Którą atrakcję Państwo preferują?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Pokaz tańców ludowych
28.57%
2 28.57%
Flora i Fauna Nandanu
42.86%
3 42.86%
Walki zaplutych karłów reakcji
14.29%
1 14.29%
Nandan Srandan czyli poezja śpiewana
0%
0 0%
Alko, koks i dzi*ki - performance
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

I Zjazd Państw Centralnych Zachodniej Uttary
#21
2200
Hakon Olsen, Przewodniczący Republiki Norde, w imieniu Związku Republik Nandanu podpisuje porozumienie o ustanowieniu granic Nordfall i zgadza się na przeprowadzenie inwestycji AMATu.
Odpowiedz
#22
2200

[Obrazek: Secretary_Kerry_Chats_With_Nordic_Leader...811%29.jpg]

Czas Lunchu nadszedł.
Na przystawkę podano pseudokrewetki w sosie koktajlowym oraz marynowane macki krakenów.
Główne dania to burgery pieczarkowo-pseudołososiowe oraz nandańska sałatka z morskimi wodorostami.
Na deser przygotowano smażone w cukrze mięsożerne drzewa, lody ze smoczych oczu oraz pseudokrewetki na słodko jedzone po Amacku.

W trakcie lunchu przeprowadzono pokaz składający się z żywych i hologramowych przedstawicieli znajdujących się na stole okazów.
Pokazano:

[Obrazek: 414946.jpg?auto=format&fit=max&ixlib=php...325e34d791]
Animację przedstawiającą człowieka broniącego się przed mięsożenym drzewem.

[Obrazek: The_Madagascar_tree.png]
Hologram pokazujący walki z mięsożernymi drzewami.

[Obrazek: 881c2e5b0f25c347091c71f1c8666fc6.jpg]
Żywą pseudokrewetkę pozbawioną zębów, zębów jadowych, kolców, kołczanu i łuku.

[Obrazek: FantasyMushroomsCollection_featured-894x...1236be.png]
Kolonię pieczarek.

[Obrazek: peter-prabowo-sea-dragon-24h-s.jpg?1469179064]
Hologram z rzadkim okazem smoka z jednej z głębin.

Po lunchu powrócono do rozmów.
Odpowiedz
#23
2200

Po specjalnym zaproszeniu via AppleSpeak (//discord), delegacja Rosji przybyła. Od razu po przybyciu, Rosjanie poprosili przedstawicieli AMATu o prawo do międzylądowań naszych samolotów które udadzą się po Niemców nie chcących żyć w państwie Helgan.
Odpowiedz
#24
2200

AMAT zezwala na miedzylądowanie na swoim terenie celem uzupełnienia paliwa i zapasów. Potrzebujemy jedynie zapewnienia, że osoby transportowane robią to z własnej nie przymuszonej woli. Jednak to zwykły środek zapobiegawczy by nie zdarzyły się rzeczy takie jak dawno dawno temu np. porwania samolotami przez Izraleskie siły specjalne czy przewóz talibów przez CIA do Polski na przesłuchania. Oczywiście było to dawno i jak wiemy cel uświęca środki, ale nie chcemy skandalu z naszym udziałem.
Odpowiedz
#25
2201
//(2200 tak naprawdę)

Po otrzymaniu informacji o zestrzeleniu samolotów kolonii Rosyjskiej Komandor Tarkin zadecydował o przedwczesnym zakończeniu Zjazdu by głowy państw mogły skupić się na działaniach ratowniczych i śledczych.
Jednocześnie AMAT zaproponował powołanie niezależnej komisji śledczej która zbada tę sprawę.
Z oczywistych względów strona Rosyjska będzie niejako przewodzić w całym śledztwie.
Chętne kraje zapraszamy do współpracy.
Należy ukarać winnych tego zdarzenia.
Odpowiedz
#26
2201

Rosja oczywiście popiera tę szlachetną inicjatywę.
Odpowiedz
#27
2201
[Obrazek: dupree2.jpg]
IV sekretarz Naczelnika Dystryktu, Joseph Bambo
Trzeba ogarnąć tą sytuacje i najebać winowajcom. Z frajerami pewny wynik, Dystrykt zapewni pomoc.
Odpowiedz
#28
2201


[Obrazek: 2200.png]

Zgodnie z ustaleniami potwierdzonymi przez delegatów, chcielibyśmy podpisać porozumienie kolonizacyjne pomiędzy pięcioma państwami tj. AMAT, Nordfall, Nowa Brytania, Yolombo i Sektor Zero.
Dodatkowo AMAT zobowiązuje się do przestrzegania poprzednio uchwalonych porozumień z Nową Brytanią i Sektorem Zero.
Powyższa mapa pokazuje strefy kolonizacyjne wszystkich pięciu państw. Pola "czarne" nie podlegają pod to porozumienie. W razie jakichś nieporozumień, zmian planów i innych sytuacji należy bezpośrednio kontaktować się z państwami-sąsiadami w kwestii zmian w kolonizacji.
Niniejsze porozumienie określa planowane kolonizacje w obszarze centralnej Uttary oraz brak roszczeń co do umówionych lokalizacji.
Porozumienie zawiera także pakt o nieagresji na okres 5 lat (2201-2205 włącznie) odnawiany automatycznie po wyrażeniu takiej chęci przez strony w dyplomacji.

//-10 KP
@Milord @Vive @Varja @książę
Odpowiedz
#29
2201
[Obrazek: dupree2.jpg]
IV sekretarz Naczelnika Dystryktu, Joseph Bambo
Ej ej ej biały czarnuchu co ty pierdolisz? Moja loszka zrobiła potężna matme i mi tu mówi że nas próbujesz wyruchać na sucho. Nie ma bata biały chłopcze, tak nie może być. Nie damy żadnej okejki na to, możesz co najwyżej ucałować mi glocka.
Odpowiedz
#30
2201

Do kontaktów z Yolombo z ramienia AMATu wyznaczono Snoopy Pussy: [Obrazek: a3M36X72_700w_0.jpg]

Co tam pierdolisz czarnuchu? Moje ziomki były już ugadane, a Ty wyskakujesz tu z z takim gównem. Ucałować glocka to mogę Ci po podpisaniu umowy, a teraz posadź swoją czarną dupę i powiedz co Ci chodzi po tym zjaranym łbie.
Chcesz więcej ziemi dla czarnych braci? Nie ma problemu, coś tam uda mi się ukręcić z tej umowy.
Chcesz zarobić kulkę i zrobić dym na granicy? Też nie ma problemu, moi bracia z Ziemi dostali nowe zabawki.
Jakby co to pasi mi pierwsza opcja, bo byłoby z kim jarać i wódzie pić, ale jak Twoja wola to frajerzyć to decyduj.
Odpowiedz