Ankieta: Wohin gehst du, Europa 10k?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1. Buissness as usual
66.67%
4 66.67%
2. Poważne skrócenie
0%
0 0%
3. Od razu kończymy - ale taktyczne zakończenie zgodne z planem
16.67%
1 16.67%
4. Natychmiastowe zakończenie
16.67%
1 16.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Kryzys frekwencyjny Edycji Europa 10k
#11
(2023-10-07, 20:11)Verlax napisał(a): Nie chcę wyjść na marudę czy jeszcze bardziej demotywować, ale jeśli tak ma wyglądać końcówka edycji, nie mam ochoty rozgrywać nawet tej części.

To jedno, że ogólnie, by all means, nie jestem fanem "bicia NPCów" jako głównej mechaniki PNW kiedy zamiast tego mógłbym mieć ciekawszą rywalizację z żywym graczem. Nie mam problemu nawet z faktem odkrycia, że "za wszystko odpowiada ten sam zły". Ale już fakt interwencji i powstrzymania mojego kraju przed podbojem Sboru w tak żenujący sposób i to jeszcze kasując mi jak rozumiem część armii sprawia, że nie czuję chęci jakiejkolwiek do kontynuacji. Bo co z tego, jak "przeżyję" Czas Apokalipsy i hordy orków, jeśli MG mnie wcześniej siłowo powstrzymał przed uzyskaniem mojego podboju, jak i również przed próbą zrobienie czegokolwiek co nie jest biciem NPCów.

Nie jestem pewien czy to znaczy, że zmieniam swój głos z opcji 1 na opcję 4. Chciałbym się mylić, że to nie wygląda tak jak wygląda i może to być ciekawsze, ale naprawdę - jak przeczytałem post powyżej to się odechciewa nawet tego.

przecież nie gramy. Jest koniec edycji. jesteśmy w punkcie 3. Koniec edycji i to co jest, jest po zakończeniu. Tactics. od początku wiedziałem że będzie rozgrywany przez mniejszą liczbę graczy niż byłaby, bo są marudy.
Więc nie wiem o co chodzi ze zmianą głosu, to już nie ma znaczenia?

Edycja się skończyła i się nie wrati, to było z podsumowaniem.

Ps. bomba wodorowa w Sborze i tak by była, bo mieli ją od początku, więc i tak byś coś stracił. Nie wiem oczywiście ile, ale to i tak nie zmienia punktacji, a poza tym, kurwa, mam dość myślenia o tym.
Odpowiedz
#12
To jak ktoś jeszcze nie chce, poza Gandzią i Verlaxem, to jak najbardziej proszę napisać. Albo nie pisać, po tygodniu uznam że na niet i poprowadzę tacticsa tym co chcą. W tej chwili gotowy do wszystkiego jest Vaiar.

I tak, możecie powiedzieć że się nie podoba i zrezygnować. Ja mam to gdzieś, będę realizował do końca swoją wolę na końcówce i tyle. Jak się okaże że jednak nikt nie chce tacicsa, to też kurwa dobrze.
Odpowiedz
#13
Po zastanowieniu się (i przespaniu) oraz odpowiedziach na niektóre pytania od @prehi , stwierdzam że w sumie Tactics jest ok - nawet jeśli będzie w takiej formie, która może być uznana za "nieidealną". I guess, po prostu zbytnio się przywiązałem do własnego państwa i pociągnąłbym je do końca - a przez koniec rozumiem tutaj - po prostu moment, w którym MG prehi powie, że teraz chciałby zakończyć.
Odpowiedz