Szlaki handlowe
#11
10.001

5 sprzętów piechoty 0, 10j paliwa, 10j zaopatrzenia: Fennia -> Bałtyk -> Morze Północne -> Tymczasowy Rząd Cywilny Anglii (FT Fenii)
Odpowiedz
#12
10001
2 sprzęty piechoty 0: Nowe Telauar-> Zatoka Biskajska -> Rzeką do Królestwa Ludu Złotej Kropli
Odpowiedz
#13
10001

5Z i 5P: Królestwo Rohirrimów-> Rycerze Gondoru -> Konstantynopol>Morze Czarne (FT moje)>Rzeka Anduina (FT moje)>Minas Kiev: ku chwale Gondoru
5Z i 5P: Królestwo Rohirrimów-> Księstwo Triesteńskie -> Konstantynopol>Basen wschodni (FT moje)>Basen centralny (FT moje)>Triest
Inżynierowie i mechanicy: Królestwo Rohirrimów-> Królestwo Neobaktrii -> Konstantynopol>Basen wschodni (FT moje)>Królestwo Samarytan>Królestwo Neobaktrii
"All strange and terrible events are welcome, but comforts we despise. My honour was not yielded, but conquered merely. I will not be triumphed over."
Odpowiedz
#14
10 001

2 DP, 100 000 niewolników : Agysimba -> Kartagina (szlak handlowy) 11,5 mln $
Odpowiedz
#15
(2022-11-26, 20:51)Fogler napisał(a): 10 001

2 DP, 100 000 niewolników : Agysimba -> Kartagina (szlak handlowy) 11,5 mln $

//po deadline o dwie godziny.

Deadline jest przesuwany jakie godziny pasują wnioskującemu a nie jakie by były wygodne dla innych. Proszę na przyszłość zwracać na to uwagę - biorąc pod uwagę charakter niewolnictwa i jakie daje bonusy w oczach świata [<harde spojrzenie Vaiara>] - teraz zgadzam się żeby to przeszło.

Na przyszłość, proszę patrzeć na daty deadline handlowego: to nie jest ostatni raz u tego gracza i obawiam się że następnym razem jak upierdolę to będzie płacz i zgrzytanie budżetu.
Odpowiedz
#16
10.002

15j. paliwa: Fennia -> Bałtyk -> Midegarde (FT Fenii)
Odpowiedz
#17
10002

10j paliwa: Brema -> ARL (szlak lądowy): za 12 mln $
Odpowiedz
#18
10.002

1DP, 5K+*: Fennia -> Ludy Północy

*sprzedawana praca naukowców
Odpowiedz
#19
10k2

1j surowców rzadkich, 15j paliwa: Liga Fenniańska -> Bałtyk -> Morze Północne -> Federacja Antyfaszystowska (FT Fenni)
20j zaopatrzenia: Federacja Antyfaszystowska -> baza morska w Hadze -> w ręce Ligi Fenniańskiej
sprzęt dla 9 piech0: Federacja Antyfaszystowska -> Morze Północne -> Tymczasowy Rząd Cywilny Anglii (FT Fenni)
Odpowiedz
#20
10k2

1piech0 (sprzęt): SZE -> FYROM (granica lądowa przez okupowane prowki)
Odpowiedz