Wezwanie do ludzkiej jedności antyorczej
#31
10.003

Siły NATO informują iż miasto zostanie poddane blokadzie morskiej. Upór obrońców w trwaniu w obronie będzie warty pochwały, jednakże swobodna ewakuacja miasta w obecnych warunkach nie wydaje się być możliwa. Jeśli Rohirrimowie przystaną na warunki, zostanie wydzielony morski korytarz humanitarny obsługiwany przez nasze floty transportowe przez który będzie możliwa ewakuacja cywilów do Hornedas. Atak na jakikolwiek z tych statków zostanie uznany za złamanie porozumienia i korytarz zostanie zamknięty.

Statki obcych państw próbujące dostać się - lub wydostać z Konstantynopola będą zatapiane i admiralicja zastrzega sobie prawo do zrobienia tego bez ostrzeżenia.

Z Hornedas uchodźcy będą mogli udać się w dalszą podróż - port w mieście zostanie otwarty dla zagranicznych statków chcących zabrać uchodźców - chętni będą mogli się tam zaokrętować w dalszą podróż.

//1 FT na korytarz + 5 mln na obozy uchodźców w Hornedas. Możecie także przypływać FTkami po ludzi do Hornedas i sobie ich brać jak będą chętni.
Odpowiedz
#32
(2023-02-10, 15:03)Milord napisał(a): 10.003

Siły NATO informują iż miasto zostanie poddane blokadzie morskiej. Upór obrońców w trwaniu w obronie będzie warty pochwały, jednakże swobodna ewakuacja miasta w obecnych warunkach nie wydaje się być możliwa. Jeśli Rohirrimowie przystaną na warunki, zostanie wydzielony morski korytarz humanitarny obsługiwany przez nasze floty transportowe przez który będzie możliwa ewakuacja cywilów do Hornedas. Atak na jakikolwiek z tych statków zostanie uznany za złamanie porozumienia i korytarz zostanie zamknięty.

Statki obcych państw próbujące dostać się - lub wydostać z Konstantynopola będą zatapiane i admiralicja zastrzega sobie prawo do zrobienia tego bez ostrzeżenia.

Z Hornedas uchodźcy będą mogli udać się w dalszą podróż - port w mieście zostanie otwarty dla zagranicznych statków chcących zabrać uchodźców - chętni będą mogli się tam zaokrętować w dalszą podróż.

//1 FT na korytarz + 5 mln na obozy uchodźców w Hornedas. Możecie także przypływać FTkami po ludzi do Hornedas i sobie ich brać jak będą chętni.

//nie

Jak jeszcze raz będę musiał napisać nie na kolejna łaskawą propozycję kapitulacji, do pytającego poleci stabhit.

Zaraz otwieram znowu wojnę [na ten rok, 10003] i Ci dopiszę większe straty, drobny cwaniaczku -_-
Odpowiedz
#33
//warunki korytarza
Odpowiedz
#34
(2023-02-10, 17:11)Milord napisał(a): //warunki korytarza

I tak nie.

//bo mi się nie chce być humanitarny.
Odpowiedz
#35
10003

ARL udziela zgody Cesarstwu Zurychańskiemu na tranzyt wojsk, sprzętu i zaopatrzenia do Konfederacji Rzeczywspólnej, tak jak zresztą wcześniej obiecaliśmy wszystkim krajom biorącym udział w odpieraniu orczej nawały.
Odpowiedz
#36
10k3

Federacja udziela zgody na tranzyt korpusu ekspedycyjnego Zurychan i Sborzan oraz na przerzut zaopatrzenia.
Odpowiedz
#37
Uwaga od MG:

Konsensus graczy wyszedł taki, ze rozkazy połączone dla anty-ork pisze Vaiar i mi je przekleja.

Ja będę pobieżnie sprawdzał czy siły używane w rozkazach na TFie gracza są zgodne z tym co pisze od Vaiara, ALE:
Jeśli coś celowo się nie zgadza, jeśli jakieś rozkazy mają być celowo sabotowane, proszę mi napisać o tym osobno (osobny post na TFie), inaczej oleję to ciepłym moczem.

Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę owocnych nożów w plecy!
Odpowiedz
#38
10004

Po rozmowach z Antifą i za jego namową, Kenya proponuje Stejo Tuul dla dobra ludzkości na zawarcie trzyletniego rozejmu (10004-10006), na warunkach:
- Stejo Tuul wycofa się w całości z Normandii;
- Kenya nie będzie podejmować agresywnych kroków ani wobec Stejo, ani współpracować z nieprzyjaciółmi Stejo aktywnie działającymi w okolicy [//np. Wako];
- Kenya w 10005 wyśle jednostki lądowe na front w Rzeczywspólnej, walczące tam co najmniej do końca rozejmu.

//@Darne masz deadline do soboty 04.03, jak nie odpowiesz do 24:00 w sobotę - jakkolwiek - to... nie, nie że coś uznam że odpowiedziałeś.
TO MINUS 1 STABA ZA KAŻDY DZIEŃ OPÓŹNIENIA.

Jestem MG i mogę mieć choć czasem mniej przerąbane niż biedaki co piszą w dyplo i się nie mogą doprosić ^^
Odpowiedz
#39
10k4

Federacja Antyfaszystowska wyraża poparcie dla rozbudowy Große Koalition o Kenyię. Mamy nadzieję, że Stejo Tuul nie wycofa się ze swoich zapowiedzi dotyczących budowy wspólnego frontu wszystkich ludzi do walki z orkami - rozejm pozwoli obu stronom zaangażować większe siły i środki w Rzeczwspólnej.
Odpowiedz
#40
//DARNE TY LENIU DO JASNEJ CHOLERY ODPOWIEDZ KURWA MAĆ!
Odpowiedz