Ragequity
#1
Pierwszy!
Odpowiedz
#2
Jestem zmuszony zrezygnować z powodu nagłego nałożenia materiału na studiach przed zakończeniem, nie jestem w stanie myśleć o pnw i tym samym robić projekty. Przepraszam i mam nadzieję, że następnym razem dam rade. Powodzenia!
Odpowiedz
#3
1,5 etatu robi swoje a człowiek też by chciał mieć życie poza generowaniem PKB, spaniem i odpisywaniem. Pierwsze kilka tygodni jeszcze dało radę jako, że gospodarka stała a el quatro dało mnóstwo wolnego czasu. Teraz mamy sytuację odwrotną (w firmie lecimy 150% normy + typki się rozdzwoniły za najmem) a nie chcę by ludzie się darli i wołali, że nie mogą przezemnie nic zrobić :<
Co tu inaczej mówić, 1h dziennie to za mało by ogarniać co się u każdego dzieje. Rozumiem zawiedzione nadzieje, rozumiem oburzenie itp. ale tak to wygląda
Odpowiedz
#4
Ostatnio nie mam ani czasu by grać, ani chęci by użerać się z niektórymi ludźmi, ani woli noszenia na pleckach
Odpowiedz
#5
Niestety. Zawaliłem kilka rzeczy w życiu prywatnym i muszę się ogarnąć. Bardzo chciałem grać, ale serio nie pogodziłem kilku rzeczy więc muszę zrezygnować. Dzięki Panowie za grę.
Odpowiedz
#6
Rzygam na prowadzącego kurwidołek zwany pora na wodogłowie pbf.
Odpowiedz
#7
//@VegetaZen +2 reputacji
Odpowiedz
#8
Nie chce mi się już, a poza tym nie mam czasu w najbliższym czasie.
Odpowiedz
#9
[Obrazek: Screen_Shot_2017-04-05_at_2.58.07_PM.jpg]
Odpowiedz