Aktualności


 • Admin

  Parę słów wyjaśnienia co do przenosin.

  1. Na nowe forum przenieśliśmy konta wszystkich userów z co najmniej pięcioma postami napisanymi na ostatnim forum (czyli przez jakieś 5 lat). Nie zachowaliśmy nic innego.
  2. Bazę danych z poprzedniego forum, wraz ze wszystkimi tematami/postami/prywatnymi wiadomościami ma VZ i z pewnością chętnie pomoże, gdy tylko ktoś będzie potrzebował coś stamtąd wydobyć.
  3. Forum stoi teraz (znowu) na moim serwerze. Serwer utrzymuję sam, i utrzymywałbym go niezależnie od tego czy wisi na nim PNW, więc nie zamierzam organizować zbiórek na jego utrzymanie. Jeśli koniecznie chcecie fioletową rangę SPONSOR - wpłaćcie na jakiś cel charytatywny i podeślijcie mi potwierdzenie przelewu. Albo zapytajcie VZ-a, czy chce coś dostać za opłacenie domeny.
  4. Nowy skrypt forum to NodeBB. Powinien być lżejszy, szybszy i mniej dziurawy niż to, co mieliśmy wcześniej. Warto zaznaczyć, że nie używa on BB Code, a Markdown, więc różne rzeczy robi się inaczej. Jeśli bardzo mocno się nudzicie - przejrzyjcie link wyżej, jeśli tylko trochę - po prostu potestujcie sobie te śmieszne przyciski pojawiające się po kliknięciu ‘Odpowiedz’.
  5. Wygląd forum można zmienić wybierając inną skórkę w ustawieniach (avatar w prawym górnym rogu -> ustawienia). Nie zamierzam tworzyć innych skórek niż te 15 domyślnych bo 1) nie chce mi się i 2) i tak bym ich samemu nie używał. Jeśli jednak komuś zależy - niech znajdzie/zrobi własną i da znać, a dodam.

  Pozdrawiam cieplutko.


 • Admin

  Ten post został usunięty!

Zablokowany