Skargi
#1
Składam skargę na rozpiskę Frontu Bretońskiego ( https://pnwpbf.eu/showthread.php?tid=995...9#pid10869 ):
- główny zarzut: moja armia została doszczętnie zniszczona w oparciu o irracjonalną decyzję że 8 dywizji pancernych III nie było w stanie zająć Vingtiennes bronionego przez 4 dywizje piech III. Cały akapit wyjaśnienia tego uważam za nielogiczny/bzdurny i pomijający kluczową kwestię: absurdalne zaniżenie siły dywizji pancernych;
- "overstacking" nie jest wspomniany nigdzie w zasadach, niezbędniku, nie jest podana optymalna liczba dywizji w prowincji;
- moja XIX armia nie miała rozkazu atakowania, tylko zabezpieczenia flanki i osłaniania przed odcięciem co zostało zignorowane;
- mapa terenu nie znajduje się w temacie z mapami, jej oficjalność (wg el roberto) była potwierdzona tylko na discordzie w bliżej nieokreślonym miejscu, nie ma informacji jakie są tam góry;
- kontrofensywa zmechów u Twarzołamaczy w odróżnieniu od moich armii nie miała problemu z overstackingiem, ani ze złym terenem (prowincje z 1 WP);
- ZWCh ignoruje zasady NPCów, ignoruje zasady jawnego zwiększania poboru, nadrobił zbrojenia post factum wojny (okizm) w odróżnieniu od Twarzołamaczy;
- w rozpisce strat pojawia się Ariergarda - co uważam za dodatkową drwinę, gdyż rzeczywista Ariergarda np. Korpusu Pancernego Białego Wilka odparłaby bez problemu na równinnym terenie wojska zmechanizowane w Montlac uniemożliwiając odcięcie;
- mam poczucie, że generalskie gwiazdki czy doktryna zostały całkowicie zignorowane;
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Skargi - przez VegetaZen2 - 2021-07-13, 11:48
RE: Skargi - przez Verlax - 2021-07-13, 21:04
RE: Skargi - przez prehi - 2021-08-26, 18:01
RE: Skargi - przez Verlax - 2021-08-26, 19:15