TVNandan
#7
2206

Fabryki IKEI w Womanchester zajmują się produkcją słynnych mebli, które następnie trafiają do sklepów na całym Nandanie. Ta ogromna, warta miliony PNW$ inwestycja EKN daje zatrudnienie tysiącom Albiończyków. Jak wygląda jednak cykl produkcyjny?

Nasza przygoda zaczyna się w lasach Sherwood, gdzie brygady drwali od samego rana zajmują się wyszukaniem i ścinaniem dorodnych drzew i paproci drzewiastych. Pozyskany w ten sposób materiał dostarczany jest do tartaków, gdzie przetwarzany jest na deski i palety, które następnie są transportowane do Womanchester.

W tym czasie projektanci IKEI kreślą plany nowych produktów, które wkrótce będzie można kupić na całym Nandanie. W czasie pracy muszą dbać nie tylko o wygodę i funkcjonalność mebli, ale i o to, by nowy projekt wykorzystywał jak najwięcej już produkowanych elementów. W ten sposób fabryki nie muszą otwierać nowej linii produkcyjnej, by wytworzyć jedną śrubkę dla nowej szafeczki.

Deski dojechały do fabryki. Pracownicy zakładów umieszczą je na linii produkcyjnej, gdzie roboty przerobią je na pożądane elementy, z których będzie można złożyć nowe meble. Gotowy produkt zostanie następnie dostarczony do magazynu, a stamtąd rozwieziony do sklepów. Na miejscu obsługa skompletuje z nich taki mebel, jaki klient sobie zażyczy.

Do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu. Jej stworzeniem zajmują się zespoły betatesterów, których zadaniem jest takie uproszczenie instrukcji, by możliwe było złożenie mebla z wynikiem maksymalnie 1,5 kmph (kurwy maci na godzinę).

Czasem sama instrukcja nie wystarczy. Gdy klient "utknie" albo zgubi mu się istotny element niezbędny do złożenia mebla, może w każdej chwili zadzwonić do biura obsługi klienta.

- IKEA, dział obsługi klienta, w czym mogę pomóc?

- Mam problem ze złożeniem szafki, którą u państwa kupiłem, model Meteorem w Trolla.

- Rozumiem. W czym polega problem?

- Cóż, nie dostałem żadnej instrukcji, a podobno powinna być...

- Już sprawdzam... Czy przypadkiem nie jest pan obywatelem Helganatu?

- Owszem, a co to ma do rzeczy?

- W ramach sankcji międzynarodowych IKEA Nandan nie dodaje instrukcji do produktów sprzedawanych na terytorium Imperium Helgan. Helgański barbarzyńco, idi na huj.

Jak widać, obsługa klienta zawsze stara się udzielić profesjonalnej pomocy.

***

Program sponsorowany był przez firmę IKEA Nandan. Zapraszamy na zakupy!

[Obrazek: D_pW8jAXUAEE_pr.jpg]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
TVNandan - przez Gandzia - 2021-11-08, 22:17
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2021-12-04, 01:00
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2021-12-08, 21:27
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2022-01-17, 16:47
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2022-02-04, 23:24
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2022-03-01, 23:20
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2022-03-14, 20:09
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2022-03-30, 20:41
RE: TVNandan - przez Gandzia - 2022-05-20, 19:27