PNW: Europa 10k, podsumowanie punktowe edycji
#3
Brawo zwycięzca, brawo Prehi po raz kolejny, dziękuję wszystkim, zwłaszcza Vaiarowi i Verlaxowi za współpracę oraz Gandzi za posty w dyplomacji i podrzucenie Volistadian (zwłaszcza tego jednego wybitnego), pozdrawiam też Entera, który zrobił dużo mrówczej roboty, Foglera, po którym dostałem w spadku fajne postacie fabularne i pozostałych, którzy wytrwali do końca.

Wrzucanie muzyki do każdego posta było fajne ale też czasem męczące, kiedy miałem już napisanego posta, a szukałem jeszcze przez godzinę pasującego kawałka, a potem się zastanawiałem, czy on w przyszłości nie będzie pasował bardziej do ważniejszego wydarzenia itd. Także zastanówcie się dwa razy zanim zrobicie chory kraj moi mili! Generalnie grało się bardzo miło, Antifa podeszła idealnie pod chęć do robienia radosnych i zwariowanych rzeczy, szukania gumisiów (jedyna rzecz której żałuję w tej edycji, to że nie zdążyłem zrobić techa specjalnego do poszukiwania gumisiów ale nie można mieć wszystkiego!), schodzenia do wielkich dziur, żeby zobaczyć co się wydarzy, eksperymentów na ludziach polewania gościom soku z gumijagód, żeby zobaczyć co się wydarzy...no, strasznie ciekawscy byli ci Antifianie, nie zapomnę ich nigdy!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: PNW: Europa 10k, podsumowanie punktowe edycji - przez Richtus - 2024-01-18, 02:36