Q&A edycja Śródziemie 2.0
Cytat:Rozwój infrastruktury - -2 mln $ koszt budowy wszystkich struktur LUB -1 mln $ kosztu prowincji traktu lub linii umocnień lub twierdzy - w obu wypadkach natychmiastowo,


Zmiana "LUB" - jak i kiedy się odbywa? Płacimy 10KP jak za zmianę polityki?
Odpowiedz
(2024-05-18, 20:00)Milord napisał(a):
Cytat:Rozwój infrastruktury - -2 mln $ koszt budowy wszystkich struktur LUB -1 mln $ kosztu prowincji traktu lub linii umocnień lub twierdzy - w obu wypadkach natychmiastowo,


Zmiana "LUB" - jak i kiedy się odbywa? Płacimy 10KP jak za zmianę polityki?

Było, zamykać Milorda (w pierdlu) za nie używanie szukajki!

https://pnwpbf.eu/showthread.php?tid=190...7#pid27277
i respons:
https://pnwpbf.eu/showthread.php?tid=190...0#pid27280
Odpowiedz
FYI, komuś może pomóc lub zapobiec nieświadomym wałkom (pozdrawiam świadomych wałkarzy) jeśli użyjecie skrótu do wycinania (CTRL+X) do wycięcia komórki z jakimś działaniem arkusz potrafi się zbuggować i nie liczyć potem tej komórki - technicznie psuje to referencje w formułach dla tej komórki w ukrytych komórkach. Ja nie wiedziałem i dziwiłem się co mi nie działa i co ja taki bogaty.
Odpowiedz
(2024-05-29, 10:59)Milord napisał(a): FYI, komuś może pomóc lub zapobiec nieświadomym wałkom (pozdrawiam świadomych wałkarzy) jeśli użyjecie skrótu do wycinania (CTRL+X) do wycięcia komórki z jakimś działaniem arkusz potrafi się zbuggować i nie liczyć potem tej komórki - technicznie psuje to referencje w formułach dla tej komórki w ukrytych komórkach. Ja nie wiedziałem i dziwiłem się co mi nie działa i co ja taki bogaty.

...bo z tym arkuszem same problemy! (ja nie używam :p )
Odpowiedz
Nie jest to określone w szablonie (chyba...), ale czy szlaki vel trakty mają być zaznaczone w informacjach ogólnych?

Nie żeby coś, ale cenna informacja białego wywiadu Tongue
Odpowiedz
Będą eksponowane jako cechy.
Odpowiedz
upewniając się, bo wiem że niektórzy już mogą robić takie brzydkie rzeczy jak zbrojenia... fragment z niezbędnika, skoro jest skopiowany z mojego, jest podtrzymany? ^^


Cytat:Pociągi pancerne - Pociągiem pancernym jest każdy panc0 lub jednostka pancerna wyższej generacji zbudowana jako oddział pociągów pancernych (pancXciuch). Pociągi pancerne nie mogą “zmieniać” specjalizacji - panc0 może być zmodernizowany tylko do pancXciuch. Oddziały “ciuch” to coraz nowocześniejsze (później spalinowe, a nie parowe) pociągi, wyposażone też np. w artylerię przeciwlotniczą.

podkreśliłem istotną rzecz ;]
Odpowiedz
Tak.
Odpowiedz
Gdzie w arkuszu (i trochę w budżecie) wpisujemy dochód z okupowanych prowincji?
Odpowiedz
Wydaje mi się, że każde 1 okupowane WP można wpisać jako 0,5 WP do arkusza i powinno być git.
Odpowiedz