Wydarzenia
#1
[Obrazek: 51yg2XLjXdL.jpg]
Odpowiedz
#2
2200

[Obrazek: bigstock-Young-scientist-in-laboratory-3...24x683.jpg]
Komandor Tarkin ogłosił pierwsze sukcesy programu "Młodzi dla Nauki - Nauka dla Młodych", skierowanego dla młodzieży dorastającej i wychowującej się na Nandanie. W ramach programu pozyskano 107 wybitnych naukowców w wieku poniżej 25 lat. Zasilili oni dwa główne zespoły badawcze: Sheldon's i Atomatron; oraz z uwagi na niebywały sukces projektu utworzono nowy zespół o nazwie Kvark.
Wszyscy oczekujemy osiągnięcia wielkich sukcesów przez naszych naukowców!
//20K na +1 ZN, 25K na +1 ZN, 30K na +1 ZN
//Suma wydanej Kultury=75K
//Funkcjonalność Apple - Koszt K+ w rozwinięciu um. zespołu naukowego wynosi o 5 K+ mniej.
Odpowiedz
#3
2200

[Obrazek: 22-K.jpg]
Komandor Tarkin ogłasza utworzenie bardzo potrzebnego kompleksu budynków kulturalnych w AMAT. Centrum Ingerencyjne Integracyjne zajmie się młodymi ludźmi i zapewni im atrakcje w wolnym czasie po szkole. Oprócz basenów, boisk, kortów oraz innych kompleksów sportowych przewidziano sale konferencyjne, warsztaty oraz wiele innych atrakcji, które ukształtują odpowiednio młode pokolenie.

//30 mln na strukturę kulturalną o nazwie Centrum Integracji.
Odpowiedz
#4
2201

Centrum Integracji w Wilhuff okazało się wielkim sukcesem zarządców AMATu. Wielu eksperckich urzędników postanowiło przenieść się do stolicy, aby zapewnić lepsze warunki swoim dzieciom, co równocześnie przyczynia się do zubożenia reszty kraju o wysokowykwalifikowane elity.

// +1 stabilność, +7 WP w Wilhuff, łącznie -5 WP w prowincjach poza stolicą
Odpowiedz
#5
2202

[Obrazek: chamberlain-declares-peace-for-our-time-...-photo.png]

Komandor Tarkin z dumą ogłasza światu, że po prawie dwóch latach udało się zakończyć z pełnym sukcesem rozmowy z krajami ościennymi na temat granic kolonizacyjnych oraz dzięki staraniom najwyższych władz nasi sąsiedzi uznali podpisanie paktu o nieagresji za wspaniały pomysł!
Związek Republik Nandańskich, Sektor Zero, Nowa Brytania oraz Dystrykt Yolombo podpisały porozumienie, które na najbliższe lata zapewni nam Trwały pokój! oraz progress naszych korpo.

W związku z gwałtownym rozwojem naszego państwa i istotną jego rolą w społeczności międzynarodowej, AMAT staje się centrum kulturalno-naukowym na Nandanie. Rzesze naukowców z innych kolonii oraz z Ziemi przybywają by w bardzo dobrych warunkach*, w spokoju i bezpieczeństwie móc poświęcić się nauce.

*
[Obrazek: 2210485.jpg]


//wydano 10 KP w zeszłym roku na przekonanie elit do paktu
// nabycie cnoty: innowacyjni - dajemy +20 postępu w wybranym slocie badawczym
// nabycie cechy: Młodzi naukowcy z importu - +1 slot naukowy, -2 KP co turę, - 2 mln $ co turę
Odpowiedz
#6
2202


[Obrazek: hologram2.jpg]

W związku z wydarzeniami, które wynikły podczas obrad Rady ONZ, AMAT przekazuje członkom ONZ na Nandanie 1000 sztuk najnowszych laptopów Apple Macbook Pro Future CCCXVII z holograficznym wyświetlaczem wraz z kompletem programów od Microsoft w tym najnowszym Windows Pro Future 2203 oraz pakietem Office Pro Future 2202.
Odpowiedz