Kryzys Helgański
#91
2203

Helganie nie będą przeszkadzać w transporcie, na razie dyplomaci powinni w tym momencie przebywać w państwie Światyni i czekać na transport do swoich krajów.
Obywatele Transadre również zaczynają odczuwać konsekwencje swoich czynów i również są poddawanii propagandzie zmuszającej ich do opuszczenia państwa Helgańskiego.
Odpowiedz
#92
2203

Manticore wyraża wdzięczność za wszelką pomoc jaka może być udzielona członkom naszego korpusu dyplomatycznego.

---

Przeprosiny ze strony Nordfall zostały przekazane królowej. Po konsultacji premiera z Koroną, na prośbę Jej Wysokości podjęto kroki w celu zniesienia embarga na Nordfall, co będzie miało miejsce w przyszłym roku.

//Deadline handlowy minął, co zrobić.
Odpowiedz
#93
(2021-12-30, 09:55)Rizi napisał(a): 2204

[Obrazek: FlB886W.jpg]

W ciągu roku trwają kolejne demonstracje na głównym placu przed ambasadami innych niezaangażowanych państw w konflikt między Helganami a LNN w Vekcie przeciwko bandytyzmie ONZ i embargach, które trwają już praktycznie 3 lata.
Traktowaniu Helgan zupełnie inaczej niż pozostałych podmiotów społeczności międzynarodowej, ciągle są na tych demonstracjach palone flagi ONZ, Manticore, Trannsadre Brazylii a ludzie biorący udział w tych demonstracjach wielotysięcznych(głównie zadymiarzy) wykrzykują rasistowskie hasła, które mają obrażać rządy i obywateli tych państw, ponieważ wojsko zabezpiecza zgromadzenia nie powinno stać się nic wielkiego. Wszystko jest transmitowane, ale z różnych perspektyw rządowe media są bardziej pikatne w wypowiedziach w porównaniu do tych prywatnych.

Niech każdy, zada sobie pytanie, czy jakaś mniejszość narodowa nadal jest dyskriminowana w państwie Helgańskim? Czy ktoś ginie? No właśnie.. Wielcy strażnicy pokoju, skorumpowani którzy są tylko marnym wrzodem, a ci najwieksi zdrajcy, którzy niby próbowali utworzyć namiastkę niepodległości na Nandanie ulegli tej zgniłej politycznej organizacji, która za nic ma poszanowanie dla ludzkiego życia, a kieruje się tylko swoim własnym interesem 
Wstyd! Wstyd!

//reżimowa propaganda anty LNN/ONZ - 15 KP na to

//Proszę dać tego posta w WYDARZENIACH JAWNYCH Helgan, a nie w dyplomacji. W Dyplomacji daje się koszty KP, owszem, ale przy decyzjach dyplomatycznych - działania do-wewnętrzne, czyli propaganda, są temu tak odległe jak tylko to możliwe.
Po wrzuceniu tego posta w wydarzeniach proszę go usunąć/skreślić.
---MG
Odpowiedz
#94
2204

Manticore zwraca się do Rosji i komisarza ONZ ds. Nandanu z prośbą o poinformowanie społeczności międzynarodowej o postępach śledztwa w sprawie ataku na rosyjskie samoloty transportowe z roku 2200. Uważamy, że tak bulwersująca sprawa, jak atak na transport humanitarny, nie może pozostać niewyjaśniona.
Odpowiedz
#95
(2022-01-02, 03:17)Richtus napisał(a): 2204

Manticore zwraca się do Rosji i komisarza ONZ ds. Nandanu z prośbą o poinformowanie społeczności międzynarodowej o postępach śledztwa w sprawie ataku na rosyjskie samoloty transportowe z roku 2200. Uważamy, że tak bulwersująca sprawa, jak atak na transport humanitarny, nie może pozostać niewyjaśniona.

2204

AMAT posiada bogatą dokumentację na temat katastrofy, którą udało się uzyskać z miejsca katastrofy oraz przez naszych śledczych.
AMAT współprowadzi śledztwo z Rosją i we współpracy z ONZ. Niestety nadal oczekujemy na krytycznie ważne dla śledztwa dokumenty z Polski bez których wynik śledztwa ma charakter mocno poszlakowy.
Po unormowaniu się stosunków pomiędzy kolonią Rosji a byłą kolonią Polski oczekujemy na pełną współpracę jej nowego rządu.
Odpowiedz
#96
(2022-01-02, 12:26)Millenium napisał(a):
(2022-01-02, 03:17)Richtus napisał(a): 2204

Manticore zwraca się do Rosji i komisarza ONZ ds. Nandanu z prośbą o poinformowanie społeczności międzynarodowej o postępach śledztwa w sprawie ataku na rosyjskie samoloty transportowe z roku 2200. Uważamy, że tak bulwersująca sprawa, jak atak na transport humanitarny, nie może pozostać niewyjaśniona.

2204

AMAT posiada bogatą dokumentację na temat katastrofy, którą udało się uzyskać z miejsca katastrofy oraz przez naszych śledczych.
AMAT współprowadzi śledztwo z Rosją i we współpracy z ONZ. Niestety nadal oczekujemy na krytycznie ważne dla śledztwa dokumenty z Polski bez których wynik śledztwa ma charakter mocno poszlakowy.
Po unormowaniu się stosunków pomiędzy kolonią Rosji a byłą kolonią Polski oczekujemy na pełną współpracę jej nowego rządu.

//wszystkie dokumenty zostały dostarczone. Ja nic nie wiem o brakach. A jak ja nie wiem, to ściemniasz, ONZ wie że ściemniasz i o tym powie innym.
Odpowiedz
#97
//Nic nie znalazłem o wydaniu dokumentacji przez strone Polską. Jak tak było to przepraszam bo tego nie widzę nigdzie.
Odpowiedz
#98
(2022-01-02, 14:44)Millenium napisał(a): //Nic nie znalazłem o wydaniu dokumentacji przez strone Polską. Jak tak było to przepraszam bo tego nie widzę nigdzie.

//Rosja wszystko robiła z drugiej strony i dostali oni wszystko. Ogólnie jak pamiętam w pewnym momencie przeklejałem Wam wszystko, nie chcę do tego wracać, wszystko co mogliście się dowiedzieliście, a jeśli czegoś nie, to winna jest Rosja jak czegoś nie przekazała.
Fabularnie, rosyjska artyleria zniszczyła archiwa w Polsce, o.
Odpowiedz
#99
2204
Troskliwi mieszkańcy Związku Republik Nandanu są zainteresowani założeniem Funduszu Wsparcia Biednych, którego działalność polegałaby na dostarczaniu do Helganatu paczek żywnościowych, oraz dóbr pierwszej potrzeby dla najuboższych obywateli. Zwracamy się do władz Albionu o zezwolenie na tranzyt konwojów Funduszu, oraz do Imperium Helganów o przyjęcie wsparcia dla biednych. 

// @Milord @Rizi
Odpowiedz
2204.

Po ostatnim blamażu z nazwaniem Manticore "Republiki" i powyższa propozycją zalecamy wymianę albo przynajmniej szkolenie dla dyplomatów Nordfall.
Nie.
Odpowiedz