Ankieta: Co AMAT i Albion mają zrobić z taneczną plagą?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Kill it with Fire!
0%
0 0%
Odseparować "zarażonych" i rezesłać po wszystkich koloniach Nandanu.
25.00%
1 25.00%
Zrobić taneczną strukturę kulturalną
25.00%
1 25.00%
Nic nie robić
0%
0 0%
Odpalić disco polo na full i czekać, aż zniesmaczeni tańczący wrócą do domów
50.00%
2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

AMAT - Albion
#11
2206

//Trakt działa bez dodatkowych paragrafów i cenników.
Cennik jest niejako dodatkową umową handlową normalizującą transport tranzytowy np. AMAT->Albion->Helganie.
Odpowiedz
#12
Cytat:2. Produkty z certyfikatem „Sprawiedliwego Handlu” zostaną objęte preferencyjnymi warunkami, standardowymi dla Traktów gospodarczych

//po coś ten zapis jest.
Odpowiedz
#13
//z mojej strony nie widzę powodu by zmniejszać dochód. Chyba że dodanie Albionu nic nie zmienia w handlu?
A sam zapis reguluje handel, a nie go uniemożliwia. Chyba to normalne, że są jakieś zapisy w regulacjach handlowych. Tak jak my mamy takowe regulacje wewnątrz UE.
Odpowiedz
#14
(2022-03-23, 15:13)Millenium napisał(a): //z mojej strony nie widzę powodu by zmniejszać dochód. Chyba że dodanie Albionu nic nie zmienia w handlu?
A sam zapis reguluje handel, a nie go uniemożliwia. Chyba to normalne, że są jakieś zapisy w regulacjach handlowych. Tak jak my mamy takowe regulacje wewnątrz UE.

//nic nie zmienia w handlu z Nordfall. A Albion mniej kupi, bo nie weźmie czegoś.

Jak się Wam nie podoba moja interpretacja, to zmieńcie zapisy, albo zrezygnujcie z traktu.
Odpowiedz
#15
(2022-03-23, 14:57)prehi napisał(a): dziękuję, więc efekty za trakt Nordfall-AMAT-Albion będą na +4% (1% za Nordfall, 2% za AMAT, 2% za Albion -1% za chujowe zapisy)


//chodzi tylko o to że jest 4% a nie 5%. Czemu za Nordfall mam tylko +1% skoro w dyplomacji ustaliliśmy że jest +2%
https://pnwpbf.eu/showthread.php?tid=138...6#pid18156
Odpowiedz
#16
//negocjacje: robisz to źle.

Nie odpisuję, nie chce mi się, mam to w dupie, nic nie jest klepnięte i nie będzie, chuj w dupę.
Odpowiedz
#17
//5% dochodu z traktu dla obu państw.

Na przyszłość proszę odnosić się do decyzji MG kilku na raz, a nie przyczepiać się kolejno do jednej, to wkurwia.

Kolejne interpelacje do MG w kwestii traktu skończą się -10% do dochodu.
Odpowiedz
#18
2206.

Premier de Wiart podpisał umowy w imieniu Albionu. Ratyfikacja została potwierdzona przez Parlament, stąd Umowy Lisburnskie sa już w mocy.
Odpowiedz
#19
2208

AMAT oferuje swoją pomoc przy zabezpieczeniu rozprzestrzeniania się wirusa w Albionie. Szczegóły omówimy w prywatnej rozmowie.

// @prehi
"All strange and terrible events are welcome, but comforts we despise. My honour was not yielded, but conquered merely. I will not be triumphed over."
Odpowiedz
#20
(2022-06-23, 18:08)Millenium napisał(a): 2208

AMAT oferuje swoją pomoc przy zabezpieczeniu rozprzestrzeniania się wirusa w Albionie. Szczegóły omówimy w prywatnej rozmowie.

Na podstawie informacji udzielonych poufnie - zgadzamy się. Zostają wyasygnowane też fundusze na zapewnienie... należytej ochrony naszych gości z AMATu.

//NPC są zajebiste i nie potrzebują na to KP, zwłaszcza gdy nie chce mi się im robić budżetu.
Odpowiedz