Nieobecności i prośby o przedłużenia tur im. Prehiego
#1
No cóż, ja wiem że to dopiero tury ABC, ale ja jeszcze nie mam postów do odpowiedzi, a tura A jest do ~niedzieli

Ogólnie to po krótkim oddechu wracam w robocie do walenia nadgodzin, a w domu dzieci z żoną założyli mały szpital. A jak się wyrwę, to mam na sobotę zaplanowaną z miesięcznym wyprzedzeniem sesyjkę --- sumarycznie, proszę o wydłużenie tury A, względnie by tura B była nieco dłuższa. Przy przełożeniu działań z A na B, prawdopodobnie nie wyrobię się też w B, a potem w C, a to tylko będzie denerwować (bo chociaż w grze chciałbym dotrzymywać deadline'ów!).

Ps. Proszę nie hejcić pracujących rodziców!!!!1111oneoneoneminë
Odpowiedz
#2
Towarzysze,
wieloletnią tradycją tego forum jest przekraczanie przez MG wszelkich deadlineów, jakich tenże MG sam sobie wyznacza. Czemuż wątpicie we mnie w tej kwestii?

No serio, zobaczymy czy sam się wyrobię do niedzieli, jakoś w piątek będziemy mądrzejsi o to ile udało się realnie zrobić, to wtedy pomyślę. To też nie jest tak, że ten zestaw pytań/problemów, jaki rozdaję, to jest jakaś księga zaklęć z milionem dylematów, chociaż miło mi, że pojawiły się na discordzie głosy zadowolenia. Jak będziemy musieli trochę poczekać, to może najwyżej inni dostaną w tym czasie więcej contentu, więc chyba nie ma powodów do narzekań.
Aha, jeśli ktoś jeszcze z uwagi na inne obowiązki musiałby dostać odpis szybciej, to piszcie mi w rozmowach z MG do kiedy co jest potrzebne, postaram się wziąć to pod uwagę.
Odpowiedz
#3
Nie ma mnie od 29 III do 2 IV (może wrócę 1 IV, ale nie będzie mi się chciało odpisywać na nic, o!). Piszę tak dla porządku, bo imho za robienie dyplomacji i innych rzeczy na PNW w tym okresie powinny lecieć meteory.

Na szczęście do tego czasu skończymy z turą C, prawda? Prawda? Ej, czemu nic nie mówicie?
Odpowiedz
#4
To mnie nie ma na discordzie między 2 a 4 kwietnia, okazyjnie będę na necie na pnw, ale wszystko napisane na discordzie przeczytam najwcześniej piątego kwietnia.

Gandzia, mówimy, mówimy. PORZUĆ WSZELKĄ NADZIEJĘ jeśli jakąś miałeś.
Odpowiedz
#5
Wnoszę o przedłużenie tury handlowej do jutra, motywuję oczekiwaniem na odpowiedzi na TFie.
Odpowiedz
#6
Wnoszę o przedłużenie tury handlowej do jutra, motywuję oczekiwaniem odpowiedzi na TFie (oraz od jednego gracza, ale podejrzewam, że on nie odpisuje z tego samego powodu).
Odpowiedz
#7
Przedłużamy wstępnie do 25.04.
Odpowiedz
#8
Zgłaszam nieobecność na pnw od dziś do około połowy maja (chociaż nie wykluczam, że zajrzę od czasu do czasu na forum coś klepnąć).
Odpowiedz
#9
Do poniedziałku bardzo ograniczony dostęp do internetu, wyjazd.
Odpowiedz
#10
Wnoszę o przedłużenie deadline'u na rozkazy do jutra do 21:00 z powodu smutku po rezygnacji Darnego i przyczyn losowych, które mi popsuły ten dzień.
Odpowiedz