Wydarzenia
#1
[Obrazek: V0Tce6x.png]
Odpowiedz
#2
100 SE
[Obrazek: c783782bf9f0aa0f97d615943ee66a6c.jpg]

Z przyjemnością ogłaszamy przydzielenie grantów badawczych, mających na celu wspieranie rozwoju nowych ośrodków naukowych oraz odkrywania na nowo awiatyki wieków minionych. Środki te zostały przyznane w ramach programu finansowania innowacyjnych projektów badawczych, mających potencjał cywilizacyjnego wkładu w rozwój nauki i technologii.Granty te są wyrażeniem naszej szczerej nadziei na lepsze jutro, jak i kluczowym krokiem w dążeniu do promowania innowacyjności i doskonałości metodycznej. Dzięki wsparciu finansowemu, badacze będą mieli możliwość prowadzenia zaawansowanych badań, które mogą przyczynić się do przełomowych osiągnięć i postępu w tych dziedzinach.
Życzymy wszystkim beneficjentom owocnej pracy i inspirujących odkryć!
-25 K+ za zespół nauki Dwargsajens, um. 1 -> 2
-30 K+ za zespół lotnictwa Moonshine, um. 0 -> 1

[Obrazek: tavernparty.jpg]

Parlament ma zaszczyt ogłosić powołanie Instytutu Przyjaciół Piwa, instytucji mającej na celu pielęgnowanie i promowanie najlepszych tradycji ważenia oraz spożywania wysoko-alkoholowych trunków oraz rozpowszechnianie naszych wyjątkowych marek na całej Ardzie! IPP będzie stanowił bastion dobrej krasnoludzkiej tradycji picia, promując nasze piwa i trunki o wyjątkowej jakości oraz bogatym dziedzictwie smaków. Będzie także działał na rzecz edukacji i świadomości konsumentów, podkreślając znaczenie napojów wyskokowych, odpowiedzialności własnej za otoczenie oraz wyższości naszego dziedzictwa nad miałkim i niesmacznym winem zachodu.
"Lud krasnoludzki cieszy się z powstania Instytutu Przyjaciół Piwa, który będzie strzegł naszych piwnych tradycji i promował je na całym świecie!" - wykrzykują z radośni mieszkańcy.
Jesteśmy przekonani, że Instytut Przyjaciół Piwa przyczyni się do budowania mostów między kulturami, promując nasze wyjątkowe trunki i umacniając naszą pozycję jako lidera na międzynarodowej arenie piwnicznej.
Odpowiedz
#3
102 SE

Rynki finansowe Dominium WszechKhazadu w ostatnich miesiącach odnotowują wysokie zyski - co jest sporym zaskoczeniem dla wielu zagranicznych ekspertów. Poproszony o komentarz do tej sytuacji wiceminister gospodarki Badgrig Janas zdradził, że tajemnicą sukcesu jest fakt, że rządzący nie "wp@#$%&! się" gdzie nie trzeba. Zdumiewające!

//+10 mln$ na zachętę, żeby gracz jednak robił te budżety Tongue
Odpowiedz