Zmiany i wątpliwości
Przekazywanei teszki tanie, ale jak to ma być buff dla nietotalitaryzmów to spoko.
Odpowiedz
O dziwo dwa Rzymy się w czymś zgadzają. Dziwnie tak.
Odpowiedz
Inwestycja w Badania, promuje bogate kraje, i bardzo to propsuje podejrzewam że 1 slot na ture, ale i tak to mocny bonus
Odpowiedz
Maks jedna akcja danego typu, więc tak - (czy totalitaryzmy dostają 30 pkt, czy mogą dostać 36 za armię zawodową)
Odpowiedz
Cytat:Plany technologii

W turze po zbadaniu konkretnej technologii państwo może udostępniać innym krajom plany technologii przez akcję polityczną. Mogą one również zostać wykradzione przez operację wywiadowczą. Dysponując planami zyskujemy +2 postępu badań danej technologii.


2+ postępu badań jednorazowo czy co turę, do momentu jej zbadania?
Odpowiedz
myśle, że do jej zbadania
Odpowiedz
Te "zmiany" to bardziej uzupełnienie tego jak to miało być, a czego nie dopieściłem do startu. Boost do nauki ma zagwartantować nam evangeliony i atomówki.

Inwestycja w mieszkalnictwo dotyczy tylko jednej prowki, może się zdarzyć, że dwóch wyjątkowo zdesperowanych graczy przez dwie tury będą inwestować w jednego prowa... wtedy mają konflikt graniczny o prowa 8 WP.

W tej turze bez przyłączania prowów przez mieszkalnictwo za prośbą Prehiego i Legiona! (Myślę, że są bardziej opłacalne sposoby wykorzystania KP na ten moment.

Jeżeli dwóch graczy osiągnie 10 punktów wpływów w kraju NPC w jednej turze to mamy wojnę domową.

Inwestycja w opiekę zdrowotną się kumuluje.

Reformy gospodarcze tylko dla lesseferystów i keynesistów.

Inwestować badania można raz na turę (jak każdą inną inwestycję), ale możemy rushować jednego wybranego techa.

Stopniować kosztów przekazania planów nie chcę, bo niepotrzebna komplikacja.

Bonus z planów jest aż do zbadania.

@Milord, to zależy od tego czy Ric Olie zasili siły Rrepubliki.
Odpowiedz
(2020-05-31, 13:22)VegetaZen napisał(a): Bonus z planów jest aż do zbadania.

Ale +2 co turę kumulując się (1t +2, 2 t 2 z poprzedniej i 2 z tej), czy +2 do postępu badan, tyle i az tyle?
Odpowiedz
+2 co turę aż do zbadania
Odpowiedz
(2020-05-31, 13:28)VegetaZen napisał(a): +2 co turę aż do zbadania

Cholera, znowu wraca ten rak handlu techami
Odpowiedz