Ankieta: Jakie plany (ankieta wielokrotnego wyboru : <)
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Dogrywamy do 10 tury
9.38%
3 9.38%
Dogrywamy do 15 tury
31.25%
10 31.25%
Dogrywamy?
21.88%
7 21.88%
Potem PNW: WH
18.75%
6 18.75%
Potem Nivens
18.75%
6 18.75%
Razem 32 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Co dalej z Polsko? Co dalej z peenwu?
#1
Dzień dobry, brutalna fala ragequitów i nuda masła rozsmarowanego na zbyt dużą kromkę poowduje, że musimy ustalić co robimy.
Odpowiedz
#2
Ma być turniej czołgistek, inwazja zombie, a w Chinach będzie rozpiernicz. Jest po co żyć.
Odpowiedz
#3
Minimalnie dogrywamy do 15ej tury, bo przy tych technologiach i zasadach nie ma sensu inaczej - to jest IMO odpowiednik tury 7-8 w dawnych zasadach. Zresztą, przez tą małą dynamikę techów jest nudno Wink

Ale wolałbym jakby do tury 30 dociągnąć się dało. Chyba @Millenium coś na discordzie mówił, że może w razie czego MGować?
Odpowiedz
#4
Popieram Prehiego całym sobą \o/
Odpowiedz
#5
Tyle że to nie chodzi o MG, tylko o falę ragequitów. Wszystko wina @Gacuch i @Fanatyk Smile
Odpowiedz
#6
A kogo oni interesują :<
Odpowiedz
#7
Popieram Vive.

Jak ja, mając rodzinę i 10-miesięczne dziecko potrafię wygospodarować czas na granie, to nie ma wymówek - po prostu im się nie chce.
A to nawet nie jest dawny Arkusz, tylko prościzna.

Ps. i proszę o wpisanie dawnego prawa zwyczajowego o konieczności czyśćca kilku tur dla tych, co porzucają swój kraj (zamiast np. uczciwie przegrać).
Odpowiedz
#8
Generalnie ciężko mi się wypowiedzieć, powiem tylko o rzeczy związanej z ewentualną przyszłą edycją - przynajmniej ja (nie wiem jak jeszcze Milord) nie będę w stanie przygotować edycji Warhammer w sensownym terminie od teraz jeśli edycja skończy się teraz, bądź za moment (na turę 10). Potrzebujemy czasu i przydałoby się by edycja potrwała minimum do tury 15. Jeśli jednak po tej edycji grany byłby ten "Nivens" to oczywiście w takim wypadku nie ma szczególnie znaczenia kiedy ta edycja się skończy (to już Vegety problem czy będzie w stanie ogarnąć i zbalansować zasady do Nivens w sensownym terminie (uśmiech)).
Odpowiedz
#9
Główny motor edycji uciekł, sąsiadów jest coraz mniej... na mapie jest miejsce na trzy regionalne konflikty, z tym że w Indiach ludzie się bunkrują, na północy się bunkrują, na środku się bunkrują. Sporo osób już mi się żaliło, że się nudzą albo nie mają już chęci do gry. Średnio widzę dalsze trwanie edycji : <
Odpowiedz
#10
Jeśli edycja ma się skończyć w 10tej turze to kończmy ją teraz. 15 tur jest minimum imho żeby to miało sens. Do tego wiele zależy od sytuacji po wyjściu Fancia, bo mogę się popłakać że npc nie jest już tak fajny i zragequitować.

Ja mogę prowadzić edycję przez wakacje(choć na pewno wypadnę na dwa tygodnie gdzieś w sierpniu), ale ja jej nie wymyślę od zera.
Odpowiedz