Edycja Warhammer 2.0 - Dyskusja (o zasadach)
#91
Model obowiązujący to "niech to ma sens".
Jak ktoś powie, że jego 1 armia stacjonuje w całym kraju to będzie miał przechlapane. Jak ktoś wrzuci 1 armię X dywizji do ochrony granicy np. 4-5 prowów to jest spoko.
Odpowiedz
#92
Co do używania jednego generała do wielu armii by użyć jego wielu gwiazdek - jestem zdania, że jeśli jeden generał jest używany do wielu armii i w różnych lokacjach skuteczność jego gwiazdek spada.
Odpowiedz
#93
Inwestycja w mieszkalnictwo - +5 PK i 2 WP do kolonizowanej prowincji w której mamy co najmniej 1 PK - 20 KP  i 15 mln $

Czy jeśli w turze X dorzucam do prowincji pierwsze PK, to mogę w tej samej turze odpalić inwestycję? Czy należy to rozumieć tak, że już w turze X-1 musiałem tam wstawić PK, żeby móc to zrobić?
Odpowiedz
#94
Tak
Odpowiedz
#95
Tak, już sie kiedys o to na discordzie pytalem Milorda.
Odpowiedz
#96
- Czy prawidłowa jest interpretacja A, czy dokładnie odwrotna interpretacja B?
- Tak

[Obrazek: takplffffff95.png]

Chłopaki, to fajnie, że chcieliście pomóc ale nadal jestem w tym punkcie w którym byłem.
@Milord, @Verlax, może wy poratujecie odpowiedzią na zadane wyżej pytanie?
Odpowiedz
#97
(2020-11-24, 23:15)Richtus napisał(a): - Czy prawidłowa jest interpretacja A, czy dokładnie odwrotna interpretacja B?
- Tak

[Obrazek: takplffffff95.png]

Chłopaki, to fajnie, że chcieliście pomóc ale nadal jestem w tym punkcie w którym byłem.
@Milord, @Verlax, może wy poratujecie odpowiedzią na zadane wyżej pytanie?


Cytat:Czy jeśli w turze X dorzucam do prowincji pierwsze PK, to mogę w tej samej turze odpalić inwestycję? Czy należy to rozumieć tak, że już w turze X-1 musiałem tam wstawić PK, żeby móc to zrobić?

Można (w tej samej turze odpalić inwestycję).
Odpowiedz
#98
Dziękuję :*
Odpowiedz
#99
Jak mam ZN z um.5, który wynajdzie techa z "^" to rozumiem, że to +1 się marnuje? Czy jest opcja, żeby zrobić wtedy nowy ZN um.1?
Odpowiedz
Jeśli w turze X poświęcam zespół naukowy, żeby podnieść limit produkcji piechoty/pojazdów/samolotów/okrętów ze slota, to korzystam z powiększonego limitu w turze X, czy dopiero X+1?
Odpowiedz