Edycja Warhammer 2.0 - Dyskusja (o zasadach)
#13
(2020-09-07, 16:54)Gandzia napisał(a): Ale bierzesz pod uwagę fakt, że wprowadzenie WP miało zboostować państwa z małą populacją i z gospodarką wolnorynkową pozwalającą tworzyć darmowe WP z PP/centrów finansowych?

I co, zadziałało? Bo ja niespecjalnie, wręcz miałem wrażenie, że małe kraje i takby nic nie mogły, bo same boostowanie się WPkami nie zmienia jakoś bardzo obrazu gry. Poza tym, tworzenie WP i centr finansowych jest dalej legitne, ja nie widzę powodu by nie sprawić że gospodarka wolnorynkowa sprawia, że WP potrzebuje 3/4 tego co normalna, żeby to wyrównać.

Inb4 mój pomysł - jak każdy - ssie, ale tak jak pisałem jest rozwiązaniem czegoś co mnie irytuje(w praktyce niezależność gospodarki i wojska) i nie mam parcia, żeby to ruszać teraz, ale uważam, że w ten czy inny sposób kilka problemów bym chciał zaadresować:
1) trzymanie jebitnych armii, bo są za darmo
2) praktycznie brak znaczenia populacji poza armią przez co taki El wziął sobie chińskie kolonie bez Chinczyków, ale z WPkami
3) [tutaj już trochę z dupy, bo nie pisałem tego wcześniej, ale wiązałem tą propozycje zmian z tym] niechciane popki (lub popki które nie chcą być w danym kraju), które po prostu przejadają siłę ludzką (tj. taki % kary do siły ludzkiej) - inb4 z dupy, przekombinowane itd, wiem co o tym myślicie : >
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Edycja Warhammer 2.0 - Dyskusja (o zasadach) - przez Milord - 2020-09-07, 17:09