Rezygnacje im. Trolla
#1
Temat do rezygnacji.
Odpowiedz
#2
Trochę lipa wejść i wyjść, ale cóż.
Nie dam rady pociągnąć na PNW. Sorki.

Najbardziej przepraszam tylko Verlaxa za zmarnowanych na Sylvanię kilka minut, bo Milorda się nie opłaca.
Odpowiedz
#3
Ja też wypadam, gierka nie jest zła ale nie chce mi się bawić w papierologie w tym momencie. Następnym razem spróbuję na poważnie, bez innych pbfów w tle.
Odpowiedz
#4
Mnie jeszcze nie bedzie tak do 17-20.11, ale postaram sie uzupełniac budżety
Odpowiedz
#5
Rezygnuje. Jakoś straciłem zapał w międzyczasie, nie chce mi się ani negocjować ani planować budżetów.

Miłej zabawy Panowie.
Odpowiedz
#6
I tradycji stało się zadość
Odpowiedz
#7
Ciężko mi to pisać bo super się gra ale jak pokazują ostatnie tygodnie, nie bardzo mam czasu na pnw. Szkoda.
Odpowiedz
#8
(2020-12-21, 01:13)neuroshimi napisał(a): Ciężko mi to pisać bo super się gra ale jak pokazują ostatnie tygodnie, nie bardzo mam czasu na pnw. Szkoda.

Jeśli cieszysz się z gry, ale póki co coś ci morduje czas, możesz ew. zgłosić Nieobecność, znpcyzuje twój kraj na kilka tur i będziesz mógł wrócić na niego gdy sytuacja ci się poprawi.
Odpowiedz
#9
Z przykrością oznajmiam, że rezygnuję z udziału w edycji. W nowym roku rozpoczynam duży projekt biznesowy i nie będę miał czasu na pnw. Przywództwo w Radzie Chaosu przekazuję Riziemu. Niech reszta się go słucha.
Odpowiedz
#10
W najbliższym czasie będę zarobiony po łokcie przez audyt w firmie. Dlatego składam rezygnację z pnw. Na moje miejsce może wskoczyć Millenium.
Odpowiedz