Międzyrasówka Socjalistyczna
#41
2707

Faktycznie, pozwoliło nam to lepiej zapoznać się z istotą problemu.
Odpowiedz
#42
2708

Imperium Moyolequetzal kierowane przez stabilną koalicję Robotniczo-chłopskiego Frontu Skinków i Kroxigorów oraz Sauriańskiej Socjaldemokracji składa propozycję akcesu do Międzyrasówki jako pełnoprawnego członka.
Odpowiedz
#43
2708
Nehekhara jest gotowa rozwijać pozytywne stosunki z Moyolequetzal w ramach struktur Międzyrasówki. Zagłosujemy za przystąpieniem Imperium do naszej organizacji, pod warunkiem poparcia przez Moyolequetzal przyłączenia Estalijskiej Republiki Ludowej do Traktu Kyphryjskiego - aktualnie ta ważna dla rozwoju socjalizmu inicjatywa jest blokowana między innymi poprzez brak oficjalnego stanowiska Imperium Moyolequetzal.
Odpowiedz
#44
2708
Nehekhara popiera akces Moyolequetzal. Jak zapatruje się na to reszta członków paktu?

//@Herc, masz decydujący głos.
Odpowiedz
#45
2708
FKKA jak Nehekhara popiera akces Moyolequetzal.
Odpowiedz
#46
2708
Ogłaszamy wobec tego przyjęcie Moyolequetzal do Międzyrasówki.

Cytat://To czekamy na Verlaxa w kwestii zabrania głosu przez SZGK w sprawie:
- przyjęcia Ziem Pasterza jako członka stowarzyszonego,
- przyjęcia ZSRR jako członka stowarzyszonego

Hmm...rozważam zmianę statutu tak, żeby takie decyzje podejmować zwykłą większością, tak żebyśmy mniej zawracali głowę Verlaxowi.
//@Verlax
Odpowiedz
#47
2708

SZGK głosuje za przyjęciem ZSRR, głosuje przeciwko przyjęciu Ziem Pasterza.
Odpowiedz
#48
///. w sumie to nie moja strefa, nie mam pojęcia dlaczego mnie akurat pingujecie. @książę
Odpowiedz
#49
2710.

Republika Orleanu chciałaby zgłosić akces do Międzyrasówki na zasadach stowarzyszeniowych. Po 3 letnim okresie przejściowym złożymy w parlamencie wniosek o pełny akces jeżeli obie strony będą pragnęły zacieśnienia stosunków.

@prehi @VegetaZen @Richtus @książę
Odpowiedz
#50
2710
Nehekhara popiera przyjęcie do Międzyrasówki Orealnu na zasadach państwa stowarzyszonego.
Odpowiedz