Wydarzenia
#11
2155

Na ten rok zaplanowane są wybory na CEO i przewodniczącego AGM. Wyboru dokonuje Walne Zgromadzenie w którym większość ma frakcja Gao Conga.
Aktualny CEO walczy o reelekcje, a na przewodniczącego AGM wyznaczy jakiegoś zaufanego sobie człowieka.

//Nie wiem czy mam sobie sam wyniki dać, czy mnie może VZ zaskoczy xD
Odpowiedz
#12
2156

Gao Cong zdecydowanie wygrał wybory na CEO Xiaomi, jednak w rywalizację o przewodniczącego AGM wdali się reprezentanci różnych koncernów. Po kilku miesiącach zakulisowych działań Ping Pong ostatecznie poddał się do dymisji. Akcjonariusze dogadani z reprezentantami Qin zdecydowani się obrać przewodniczącą bliską współpracownicę cesarskiego kanclerza Shang Ronga.

Pośrednie przejęcie rynku Qin dostarczyło potężnej dawki kapitału dzięki, któremu Xiaomi kontynuuje przejmowanie rynków.

//+szef rządu: Lai Xinyi (intrygantka - +1 szpieg, +5 KP za pomyślnie zakończoną akcję wywiadowczą)
+zamiana cechy społeczeństwa: Udział Na obcych rynkach na Ekspansja gospodarcza - bonus do dochodu za każde państwo zdominowane gospodarczo przez Xiaomi: +2% jeżeli ma poniżej 50 WP, +5% jeżeli powyżej (szczegóły na TF)
Odpowiedz
#13
2157

Palawan został przyłączony do Holdingu
Odpowiedz
#14
2157

Xiaomi dokonuje masowych inwestycji w działy R&D podległych im korporacjom.

//Inwestycja w badania - +5 postępu badań w wybranym slocie naukowym - 20 KP i 30 mln $
Odpowiedz