Republika Chaosu - Plemię Kurganów
#1
2700
W krainy należące do Plemienia Kurganów udała się Kira Mówczyni. Nie trwało to długo gdy odnalazła ich osady i skierowała się do Izborak. Tam odnalazła Bryggurda Opuszczonego i przemówiła:

Witaj Bryggurdzie Opuszczony! Zwą mnie Kira Mówczyni, jestem wodzem plemienia Skaelingów. Zapewne wiesz dlaczego tutaj przybyłam. Wzywają Cię. Mroczne Bóstwa przez swego Championa przemówili i ponownie wzywają Cię pod Tron Czaszek. Odnów swą przysięgę dla Khorna, Nurgla, Tzeentcha i Slanesh i połącz swe wojska ze Zjednoczycielem!


Cytat:Odnowiona Przysięga plemiona Kurganów

- Sojusz wojskowy pomiędzy Republiką Zjednoczonego Chaosu, a Plemieniem Kurganów,
- Współpraca gospodarcza i technologiczna. 
Odpowiedz
#2
2700

Choć Kira Mówczyni była w stanie "przedstawić" swoją propozycję, musiała to zrobić na piśmie z zabezpieczonego pokoju ambasady Republiki, gdyż kilkaset berserkerów uzbrojonych w broń automatyczną i koktajle z benzyną chciało ją już przywitać na lotnisku i rozstrzelać jako zdegenerowaną niewierną. Przedstawicielka Archaona ledwo uszła z życiem.


//////. 300 IQ wysyłać wyznawcę Slaanesha i to jeszcze k*bietę do plemion fanatycznych wyznawców Khorne'a.
Odpowiedz
#3
2700

Bryggurdzie Opuszczony:

Tylko sam Khorne, Władca na Tronie z Czaszek, może przyzwać nas do złożenia przysięgi! Nasze plemię jest mu oddane, gdyż otacza on nas swoją łaską.
Odpowiedz
#4
2701
Tego roku do Plemienia Kurganów przybył Aokran Niegodziwy. Starożytny byt, prawa ręka Archaona Wszechwybrańca zjawia się u Kurganów by rozmawiać o tym co łączy dwa, bliskie sobie państwa.
Odpowiedz