Kongres Państw Postindyjskich
#11
2151
Planowany zasięg granic Białej Ordy na zachodzie satysfakcjonuje Królestwo Jawanów. Królewski przedstawiciel chętnie złoży podpis pod obecnymi postanowieniami Kongresu. Jawanowie mają nadzieję, że przyszła panindyjska współpraca będzie rozkwitać na gruncie użyźnionym w trakcie obecnego spotkania.
Odpowiedz
#12
Przedstawiciel Bractwa Stali pragnie zauważyć, że Biała Orda ma jeszcze ogromne połacie terenu do kolonizacji na zachodzie.
W związku z tym wnosimy o przyznanie prowincji Puna pod jurysdykcję Bractwa Stali.
Co do reszty nie mamy żadnych przeciwwskazań.
Odpowiedz
#13
Pan Eliot John nie jest chyba zbyt dobrym dyplomatą, skoro stawia warunki przy tak wyśmienitej i wspaniałomyślnej ofercie z naszej strony. Pragniemy zauważyć, że populacja Białej Ordy jest większa niż Kalkuty i Bractwa razem wziętych. Jest to więc olbrzymi akt łaski z naszej strony i raczej oddanie pola mniejszym narodom w imię pokoju, nie oferta do negocjacji. Ponadto na zachodzie nasz kraj dążyć będzie do granicy z narodem greckim, który na pewno nie będzie opieszały w swej ekspansji. Nie zamierzamy iść na noże z tym narodem.
Odpowiedz
#14
2152

Przeciąganie porozumienia oraz wysuwanie roszczeń terytorialnych przez Bractwo Stali nie przysłuży się trwałemu pokojowi na subkontynencie indyjskim. Cieszymy się jednak z porozumienia, które nastąpiło w relacjach na linii Kalkuta - Nowe Tbilisi. Ponadto pokój utrwalać chce również Peszawar oraz Lhasa. Z uwagi na brak ratyfikacji traktatu w zeszłym roku gruzińscy farmerzy oraz firmy geologiczne prowadzą dalsze osadnictwo na wschód od dotychczasowych granic Białej Ordy. Z tego powodu dokonujemy zmian na mapach. Nie określa ona również strefy wpływów Bractwa Stali, którego karygodne zachowanie nie może blokować porozumienia między Bengalem a Ordą. Dodany został również zapis dotyczący praw Tybetu do Katmandu.


[Obrazek: Ihknvjf.png]


Traktat Postindyjski z Nowego Tbilisi kreśli granice na pograniczu gruzińsko-bengalskio-tybetańskim. Wszystkie kraje, które podpisują pakt o nieagresji trwający od chwili podpisania do 2162 roku włącznie. Swój podpis umieszczą delegacje: Białej Ordy, Królestwa Tybetu, Technokratycznej Republika Kalkuty oraz Yavanarajyi.
Odpowiedz
#15
Chcielibyśmy dodać, zanim nasza delegacja podpiszę, że pakt o nieagresji powinien trwać od 2162 włacznie
Odpowiedz
#16
Błąd maszynistki, przepraszamy.
Odpowiedz
#17
Technokratyczna Republika Kalkuty przystaje na zaproponowane warunki, a także przystępuje do paktu o nieagresji trwającego do 2162.
Odpowiedz
#18
W takim razie, w imieniu króla Zaikena przedstawiciel składa podpis.
Odpowiedz
#19
2152
Przedstawiciel króla Neobaktrii składa podpis.
Odpowiedz
#20
2152

Cieszą nas owocnie zakończone rozmowy.
Odpowiedz