Kongres Państw Postindyjskich
#1
Kongres Państw Postindyjskich 2151
[Obrazek: 34676902396_e36a5400fc_o.jpg]
Foto: Pałac 10 Plemion w Nowym Tbilisi


2151

Naczelnik Białej Ordy ma niezmierny zaszczyt zaprosić do Nowego Tbilisi przedstawicieli państw takich jak:

Technokratyczna Republika Kalkuty
Bractwo Stali

Ponadto w ramach obserwatorów zapraszamy delegacje z państw ościennych:


Yavanarajya
Królestwo Tybetu



W związku z dynamicznym rozwojem państw środkowoazjatyckich Naczelnik gen. Giogi Khocholava pragnie usiąść do rozmów na temat sprawiedliwego podziału Półwyspu Indyjskiego, aby uniknąć tak bolesnego dotychczas rozlewu krwi. Oczekujemy informacji zwrotnej na zaproszenie.
Odpowiedz
#2
2151

Tybet zgadza się w kwestii rozwiązania tej sprawy i wysyła swojego przedstawiciela.
Odpowiedz
#3
2151

Technokratyczna Republika Kalkuty z przyjemnością wysyła swojego przedstawiciela doktora stosunków wielostronnych Kufa Drahrepusa (oraz jego sztab asystentek) , obyśmy wszyscy pomyślnie doszli do porozumienia!

[Obrazek: d74fa649bbbb876e609c6d95ea0fc18d.jpg]
Odpowiedz
#4
Przybywa Starszy Bractwa Stali Elliot John aby wysłuchać przynajmniej tego co będzie do powiedzenia.
Odpowiedz
#5
2151
Król Jawanów, Prabhos II, wysłał swojego przedstawiciela. Dyplomacja królestwa wydała również stanowcze oświadczenie, że przy braniu pod uwagę krajów uznawanych za "postindyjskie" powinno się brać pod uwagę wszystkie kraje leżące na terenach należących w przeszłości do Imperium Maurjów, Imperium Mogołów oraz Republiki Indii. Królestwo liczy, że przy kolejnych panindyjskich inicjatywach będzie to wzięte pod uwagę.
Odpowiedz
#6
2151

Pragniemy doprecyzować, że kongres dotyczy tylko i wyłącznie ziem półwyspu indyjskiego. Jednak w trosce o pokój i bezpieczeństwo w regionie Biała Orda zaprosiła kraje ościenne aby mogły wypowiedzieć się w kwestii porozumienia, które jak mamy nadzieję, Orda, Bractwo oraz Kalkuta zawiążą.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że farmerzy wszystkich naszych trzech państw rozpoczynają pomału dziką ekspansje na terenach niczyich. Z pewnością wszystkie państwa zmierzają do instytucjonalizacji procesu kolonizacji. Nauczeni historią Ameryki powinniśmy dążyć do wcześniejszych ustaleń dotyczących granic, tak aby zapobiec ewentualnym konfliktom.


Oto propozycja podziału:
[Obrazek: bvAKUTH.png]

Proponujemy zatem dokument, który ustanowi przyszłe granice, a także będzie przewidywał 10-letni pakt o nieagresji pomiędzy sygnatariuszami deklaracji. Liczymy, że przybyli obserwatorzy ukonstytuują ten dokument swoimi podpisami.
Odpowiedz
#7
Tybet, nie zamierza kolonizować ziem indii interesuje nas prowincja Katmandu
Odpowiedz
#8
Biała Orda nie widzi przeciwwskazań aby elementem deklaracji było uznanie praw Tybetu do Katmandu.
Odpowiedz
#9
Technokratyczna Repulika Kalkuty przystaje na podział zaproponowany przez Białą Ordę. Ponadto jest gotowa zrzec się swoich roszczeń dotyczących Katmandu na rzecz Tybetu, pod warunkiem że Tybet również przystąpi do 10-letniego paktu nieagresji miedzy sygnatariuszami deklaracji.
Odpowiedz
#10
Tybet jest gotowy podpisać 10 letni pakt o nieagresji.
Odpowiedz