China Film Group Corporation - Konkurs na Scenariusz
#1
2203

[Obrazek: 220px-China_Film_Group_Corporation_logo.png]

Reżyser Shen Mingli przyznał w wywiadzie, że jego studio filmowe jest dumne z sukcesu "Czerwonego Morza", ale chcą też rozwijać się dalej i nakręcić nowy film na premierę w 2204. Chociaż sam Shen Mingli ma kilka pomysłów, to nagła choroba jego ulubionego scenarzysty i pisarza sprawiła, że ten szuka nie tylko w Xinchiguo, ale też zagranicą ciekawego scenariusza na film. W tym kontekście, Shen Mingli poinformował ze swoim studiem w ramach China Film Group Corporation, że przyjmują pomysły na scenariusze filmowe wraz z potencjalnym współudziałem od innych kolonii na Nandanie.

--------------------------------



Cytat:Chińska kinematografia (2203-2204) - +2K+ co turę; każdy film robiony przy współpracy Xinchiguo ma w turze po wyprodukowaniu zwrot 25% kosztów zaokrąglonych w dół (do pełnych mln $). Chińczycy muszą mieć do produkcji filmu pełny i nieskrępowany dostęp.


///. przyjmuję propozycje od innych graczy na film. Ja oferuję 25% obniżki realnej kosztów, zapłatą jest to, że ze względu na cechę będę miał mocny i decydujący wpływ na sam film. Co może dawać film jeśli chodzi o bonusy możecie zobaczyć w wątku z "Czerwonym Morzem". Możecie mi podać ile chcecie wydać na film albo jawnie tutaj, albo tajnie na PW.
-
Z oczywistych względów, automatycznie taki film nakręcony przez moich puszczę u siebie. Mniej więcej do deadline'u handlowego zdecyduję się który film kręcić (jeśli jakakolwiek propozycja mi pasuje).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
China Film Group Corporation - Konkurs na Scenariusz - przez Verlax - 2021-12-12, 16:00