ANZAC Guardian
#2
2207.

Reportaż ANZAC Guardian
"Kim są?"  
John Clancy

[Obrazek: B1hkcn9.png]
Cytat:Rozjebane pirackie gówno - jeden z "Tych Co Przeżyli" opowiada o codzienności w ANZACkiej armii





Ci którzy przeżyli katastrofę w prowincji C4 i postanowili dołączyć do ANZAC okrzyknęli siebie "Ci Co Przeżyli". Premier Rockwell osobiście zagwarantował im specjalny statuty a najbliższe wybory pokażą ich reprezentację w parlamencie. Jednak nie o tym chciałbym dziś odpowiedzieć. Pytanie jest co robią dziś "Ci, którzy Przeżyli". Przenosimy się na front do Sleepy Creek gdzie stacjonuję I Armia Wsparcia.

- Dzień dobry Jevgeni, jesteś jednym "Z Tych co Przeżyli" jak na froncie?
- No tu na ulicy, rozjebanie pirackie gówno. Uciekali i ich goniliśmy i widzicie. Patrzcie tam też dalej cała ulica. Rozjebane a oni uciekli. 
- Aha, czyli dobrze?
*Jevgeni popatrzył na niego*
- Czekaj, bo ja słabo mówie po angielsku. Zapytam jak Ci odpowiedzieć.
*Zwrócił się do swojego kompana przyglądającemu się rozjebanej pirackiej technice*
- Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul
*Odpowiedział mu równie plugawym zdaniem, którego zacytować już nie mogliśmy. Obaj jednak uśmiechneli się do siebie a oczy ich zaświeciły brakiem rozumu*
- Bo bić piratów to nie praca, to przyjemność 
- I jak wam się tu podoba?
- Dużo dobre, tu ja przyszedłem i patrzę a oni w kranie mają wodę. Ja zdziwiony ale mówili nie brać. Dostaniecie. To dzwonie do żony. I teraz dobre słuchajcie. Bo ja to lubię opowiadać. I ona mówi ,że już jest. ANZAC to dobre jest dużo. Ja lubię i bić się można. 

[Obrazek: 2001l.jpg]

*pamiątkowe zdjęcie z Jevgenim i jego oddziałem w mundurach galowych*
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
ANZAC Guardian - przez Fanatyk - 2022-03-25, 21:47
RE: ANZAC Guardian - przez Fanatyk - 2022-04-27, 03:42