PNW: Nandan - podsumowanie punktowe edycji
#4
Oi, lads. Czas na apelacje minął, więc szeregujemy. Tylko gracze którzy byli z nami do końca.

1. Królestwo Manticore (Richtus) 145/400
2. Wolne Cesarstwo Nandanu (Darne) 135/400
3. Republika Transaarde (Fogler) 115/400

4. Ziemia Białęgo Kwiatu [Shiroihan] (Vaiar) 85/400
5. Freie Arbeiter Union (Ilimen) 81/400
6. Specjalny Region Administracyjny na Nandanie Chińskiej Republiki Ludowej [Xinchiguo] (Verlax) 71/400
7. Azyl (Enter) 70/400
8. Europejska Kompania Nandańska (Gandzia) 60/400
9. Wicekrólestwo Nowej Etiopii (Herc) 54/400
10. Federacja Robo-Techniczna 47/400
11. Helganie /DRS (Rizi) 40/400
12. AMAT (Krewetki) 39/400

-----
Jednocześnie, chciałbym rozdać kilka wyróżnień.

Debiut Nandanu => dla Vaiara! Myślę, że jestem wyrazicielem myśli większości, gdy powiem że to jeden z ładniejszych debiutów nowogracza na PNW jakie widziałem. Muszę też powiedzieć, że stopień wczucia się Vaiara, realizacja ambicji (widać: czwarte miejscem), zadań z eventów i ogólnie poziom zabawy sprawiał też że poziom zabawy MG był na właściwym poziomie. Brawo!

Człowiek interesu Nandanu=> dla Gandzi! Może po wielokroć narzekałem na ciągłe wyceny dla niego, ale muszę uczciwie przyznać, że nie przepuścił żadnej okazji do wyciśnięcia dodatkowego zysku. Porównując go tutaj z maksymalnie zachowawczym Krewetą, muszę uchylić czoła przed Gandzią.

Badacz Tajemnic Nandanu => dla Darnego! Czasami na Nandanie czułem się Strażnikiem Tajemnic jak w Zewie Cthulhu, ale jeśli tak, to Darne miał pełne prawo czuć się Badaczem Tajemnic. Może nie rzucił się do badania absolutnie wszystkiego, ale tylko przez brak czasu, a nie chęci.

Człowiek stworzony dla Alamo => dla El roberto! Mam wrażenie, że zaczynasz specjalizować się w niszy "przetrwanie najazdu przeważających sił".

Mistrz cut-scenek => dla Entera! Zajrzyjcie na jego Tajne wydarzenia, naprawdę fajnie potrafił tworzyć, miło się czytało takie rzeczy.


To rzeczy które mi subiektywnie najbardziej utkwiły w pamięci i chciałem o nich wspomnieć.
Ale wszystkim serdecznie dziękuję za grę. Mimo pewnych problemów i załamania się edycji pod ciężarem własnym, wspominam ją po czasie dość mile.

Gracze z podium będą mieli drobny bonus w kolejnej edycji.

Za to, w temacie z propozycjami religii do europejskiej, słowo się rzekło: obiecałem że nie trzech, a pięciu graczy będzie miało gifta
"będzie miał pewność że jedna z wymyślonych przez niego religii na pewno pojawi się w edycji. A do tego do trzech wymyślonych religii znajdzie się w jego kraju jeśli będą wprowadzone do jego kraju (w podaniu rekrutacyjnym do Europy 10k)."
Więc dotyczy to: Richtusa, Darnego, Foglera, Vaiara i Ilimena.

To jaka z wymyślonych religii na pewno się pojawi, to już zobaczymy, ale czasu dużo nie ma: jak wystartuję rekrutę do europejskiej, to religie mogą wchodzić już tylko przez podania rekrutacyjne.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: PNW: Nandan - podsumowanie punktowe edycji - przez prehi - 2022-08-15, 12:20