Konkurs "Jesień Europy" - bajki, klechdy, książki
#1
(nazwa taka, bo tak, a co, zastanawiajcie się)

Nowa edycja, to nowy konkurs eventowy - nowe wyzwania, nowa formuła!

O co chodzi? (tym co nie znajom)
MG daje eventa, a Ty kombinujesz z czego on czerpał inspirację, czasem bardziej jawną, a czasem mniej. Dotyczy: bajek / legend /klechd mniej lub bardziej przetworzonych i takoż inspiracji ze z książek - fantasy ew. sf.
Nie biorę tu pod uwagę inspiracji historycznych [...Ferdynand don Gama, na przykład] i Wy też nie powinniście ich brać pod uwagę.

Nie każdy event ma jakąś inspirację, a czas trwania konkursu i pewne rozmycie (patrz niżej) są tutaj utrudnieniem.

Jak długo? I jaki zakres?
Konkurs dotyczy wydarzeń / pogłosek napisanych do przerwy świątecznej 2022. A od kiedy? Wszystkie eventy poza wstępnymi, czyli na dobrą sprawę wszystkie napisane od 26.10.22 włącznie + event u Varjuszki z 25.10.

Mowa jest tylko i wyłącznie o jawnych eventach. Odnosimy się do oryginalnych eventów, nie kontynuacji (chyba że wystąpiły nowe dane).

Ile mam szukać?
W czasie do przerwy świątecznej będzie przynajmniej dwadzieścia takich inspirowanych bajecznie / książkowo.

Jak pisać z efektami?
Rozmowy z MG. Ale dopiero w przerwie świątecznej, więc jeszcze z dwa miesiące... Pingowanie wcześniej z cząstkowymi pomysłami będzie traktowane jako rezygnacja z konkursu.
Można rzucać uwagami na discordzie, ale proszę bez ocierania się o nękanie MG. MG Cię zablokuje i co Ci z tego przyjdzie? (na marginesie - discord zwłaszcza priw jest najgorszym źródłem pytania o cokolwiek, bo łatwo MG wkurzyć, a odpowiedzi są niewiążące).

A nagrody?
Każdy kto odgadnie przynajmniej pięć eventów będzie miał jakąś nagrodę --- i będą jeszcze jakieś progi, zależnie ile mi wyjdzie w końcu. Na pewno najlepsi w zabawie (podium) dostaną bardzo wypasioną nagrodę.

Powodzenia!

Ps. jak coś niejasne, pytajcie w tym temacie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Konkurs "Jesień Europy" - bajki, klechdy, książki - przez prehi - 2022-10-26, 11:18