Stejo Tuul - Stany Zjednoczone Europy
#2
10.000

Odpowiedzi przyszły z większości krajów SZE. Większość nie na temat. W prasie dominują artykuły wyjaśniające istnienie państwa Stejo Tuul i chorób psychicznych (czasem nawet niezalezne!)

"Wspaniałe uczucie, polecam" - Loredana ale Capone

"Debile, przecież problem jest bo mają seks za darmo, bo są przystojni i się myją." - ekspertka ds. Usług Seksualnych przy SRA Tortugi, B. Yoredo-Ust

"A po co żona? Nieważne, spytam męża" - Perykles Pitydes

"Gdzie leży to Stulejo?" - Hetman Wołodymyr III Załużny

"Był ślub czasowy to jest haram. Należy upewnić się, że w każdym burdelu jest odpowiedni duchowny. Pozdrawiam moje byłe żony" - Sułtan Masud

"Jeśli chodzi o opinię na ten temat, to można powiedzieć, że jestem jaroszem" - Howadi Ag Boska

"Byleby się nie przystawiali do naszych kobiet " - Arnie Schwarzenegger

"Wydajność w tym systemie rośnie. Wydajność systemu Stejo Tuul poniżej oczekiwanego poziomu, wymagana diagnostyka systemów" - Magos 8-Juan-X, przedstawiciel Rady Technokratycznej (SRA Agadir)

"Za wysokie progi" - Marcel Le Pen (w kontekście opłat za pracę ludu pracującego czerwonego dystryktu) - jest z bardzo biednego kraju

"A ja mam to w dupie" - Giovanni al Capone (ma duże uszy).

"Lepiej żyć jeden dzień jak lew niż sto dni jak owca. Nasz program jest prosty: chcielibyśmy rządzić Europejczykami.Pytają nas o nasze programy polityczne w momencie kiedy różnych programów jest już mnóstwo wszędzie. To nie programy mają służyć rozwiązaniu problemów Europy, ale ludzie i ich siła woli." - Menito Bussolini
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Stejo Tuul - Stany Zjednoczone Europy - przez Darne - 2022-11-04, 01:17
RE: Stejo Tuul - Stany Zjednoczone Europy - przez Milord - 2022-11-04, 01:34