Konkurs "Zima Europy" - bajki, klechdy, książki
#1
Cześć Wam,

Konkurs na eventy wraca! Podobny jak w "Jesieni Europy"

O co chodzi? (tym co nie znajom)
MG daje eventa, a Ty kombinujesz z czego on czerpał inspirację, czasem bardziej jawną, a czasem mniej. Dotyczy: bajek / legend /klechd mniej lub bardziej przetworzonych i takoż inspiracji ze z książek - fantasy ew. sf. I filmów. 

Nie każdy event ma jakąś inspirację, a czas trwania konkursu i pewne rozmycie (patrz niżej) są tutaj utrudnieniem.

Jak długo? I jaki zakres?
Konkurs dotyczy wydarzeń jawnych + plotek z datami od 10004 włącznie. Bez 10003/10004.
Mowa jest tylko i wyłącznie o jawnych eventach. Odnosimy się do oryginalnych eventów, nie do kontynuacji (chyba że wystąpiły nowe dane).

Do tego jeśli MG napisze "to nie jest post do konkursu" LUB jeśli MG wstawi linka muzycznego / zdjęcie - post z automatu się nie liczy, chyba że MG powie że jednak się liczy.
Nawiązania historyczne też się nie liczą, chyba że MG je oparł na książce popularnej w stylu przeróbki fantasy wydarzenia, a nie na oryginalnym.

Ile mam szukać?
W czasie dwóch-trzech najbliższych tur przynajmniej dziesięć-piętnaście takich inspirowanych bajecznie / książkowo / filmowo itp.

Jak pisać z efektami?
Rozmowy z MG. Ale dopiero jak się konkurs oficjalnie zakończy... Pingowanie wcześniej z cząstkowymi pomysłami będzie traktowane jako rezygnacja z konkursu.
Można rzucać uwagami na discordzie, ale proszę bez ocierania się o nękanie MG. MG Cię zablokuje i co Ci z tego przyjdzie? (na marginesie - discord zwłaszcza priw jest najgorszym źródłem pytania o cokolwiek, bo łatwo MG wkurzyć, a odpowiedzi są niewiążące).

A nagrody?
Każdy kto odgadnie przynajmniej pięć eventów będzie miał jakąś nagrodę --- i będą jeszcze jakieś progi, zależnie ile mi wyjdzie w końcu. Na pewno najlepsi w zabawie (podium) dostaną bardzo wypasioną nagrodę. Zresztą, widzieliście po <<Jesieni Europy>>...

Powodzenia!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Konkurs "Zima Europy" - bajki, klechdy, książki - przez prehi - 2023-02-19, 01:53