Edycja Warhammer 2.0 - Dyskusja (o zasadach)
#27
(2020-09-20, 23:02)Verlax napisał(a): Zgodnie z deadline'm, przygotowałem changelog do zasad na edycję Warhammer. Przygotowałem go w tym oto dokumencie i zawiera on wszystkie zmiany w zasadach, cennikach i podobnych. Jedyne czego w nim nie ma jeszcze to zasad magii (tylko na edycję Warhammer) ale mogę już powiedzieć, że będzie to wersja skodyfikowana i użyjemy wariantu zaproponowanego Millenium, to jest - można mieć ile chce się magów, ale rekrutacja każdego kolejnego jest coraz droższa.

Changelog do Edycji Warhammer 2.0: *here*

Prosiłbym bardzo o komentowanie i dyskusję - mogły mi się zdarzyć jakieś błędy bądź przeoczenia. W poprzedniej edycji przeoczyliśmy, że wprowadzona zmiana do zasięgu lotnictwa była kompletnie niezbalansowana i wywołało śmieszne rzeczy. Also, dalej zachęcam zgłaszać się do Edycji, deadline jest na ten piątek (25 września).
Na szybko przeglądając, ciągle drzewko floty jest uprzywilejowane - zależy w jednym miejscu od standaryzacji produkcji, a nie Robotyzacji produkcji, jak drzewko lotnictwa i lądowych. tak ma być? dziwne, bo Milord sam mówił jak ładnie to wykorzystywał Emiratami... 

(jak to zostaje, to ja zmieniam podanie na Ludową Republikę Albionu, bo wtedy państwa lądowe ksnałami, morskie górą Tongue)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Edycja Warhammer 2.0 - Dyskusja (o zasadach) - przez prehi - 2020-09-21, 21:50