Wydarzenia
#1
[Obrazek: Vjqwyni.png]
Niechaj przybędą! Brudni rozbiją się fala po fali o mury Enklawy!
Odpowiedz
#2
2153 r.

Nie cieszymy się specjalnym uznaniem na świecie.

//-2 reputacja
Odpowiedz
#3
2154 Rok

[Obrazek: TXD41qc.png]
205 Rocznica Chińskiej Republiki Ludowej!
Pierwszego Października 2154 roku w Enklawie ogłoszono dniem święta narodowego! Tego dnia wszelkie audycje Radia Enklawy hucznie ogłaszały, przy akompaniamencie piosenek patriotycznych, rocznicę powstania ChRL! Ludzie (częściowo z powodu przymusu) zgromadzili się nieopodal Twierdzy Wuhan, będącą siedzibą odrodzonego rządu Chińskiego, by wysłuchać przemówienia - rozgłaszanego za pomocą radia. Przewodniczący Enklawy Chińskiej Republiki Ludowej nadawał swoje orędzie z kompleksów niedostępnych dla zwykłych ludzi.
 

"[...] jako Przewodniczący Chińskiej Republiki Ludowej, mam zaszczyt ogłosić, że nasze państwo istnieje 205 lat! Od 1949 do 2154, istniejemy i dalej mamy zamiar istnieć! A Ja jako głos, dusza i serce Chin i Enklawy, mam zamiar zapewnić nasze dalsze przetrwanie! Przetrwanie w warunkach, na które zasługujemy! Pozwólcie więc Enklawie działać! Pozwólcie Rządowi działać! Wtedy osiągniemy nasz pełny potencjał! Potencjał naszych Chin, takie, jakie były przed wojną... Jedne. Potężne. Wspaniałe. Jedna Enklawa i jedne Chiny, teraz i na zawsze!"
Odpowiedz
#4
2155
[Obrazek: flat,128x,075,f-pad,128x128,f8f8f8.u1.jpg]

Rząd Chińskiej Republiki Ludowej ogłasza włączenie w struktury ChRL prowincji Huainan, Nantong i Huangzhou.
Odpowiedz
#5
2155
[Obrazek: LLluARVEE444YqH8u0yHZEUqAwEQ-v4ovNCsa3Ql...BScoAx9Btc]

Biorąc pod uwagę nieustanny rozwój Enklawy, który umożliwia jej bycie numerem jeden w regionie Chińskim, Przewodniczący - Xiao Zedong, ogłosił zwiększenie dofinansowania dla Ministerstw Rozwoju i Modernizacji, a także Technologii i Nauki - by zapewniły Chińskiej Republice Ludowej należne miejsce, a także umożliwiły zmodernizowanie technologii do czasów, zanim spadły bomby. W kolejnym ogłoszeniu zwiększono także liczbę placówek badawczych - należących do tych dwóch ministerstw.

//Inwestycja w naukę 30 mln $ i 20 KP
Odpowiedz