Regaty na Zhong he
#1
2201

[Obrazek: 9.jpg]

Ahoj kamraci!


Choć morza na Nandanie bywają dość niebezpieczne a bestie z głębin tylko czekają na samotną łupinę, idea żeglarstwa nie pozostała jedynie na ziemi. Minister sportu Azylu chcąc przyczynić się do rozwoju żeglugi śródlądowej oraz zdrowej, sportowej i uczciwej rywalizacji pragnie zaprosić drużyny z całego Nandanu na wielkie regaty żeglarskie, które mogłyby się odbyć już latem 2203 roku. 
Ze względu na długość trasy komitet niestety zrezygnował z pierwotnego planu spływu kajakowego na rzecz łodzi żaglowych choć liczymy, że dobre wyczucie kierunku oraz prędkości wiatru może dodać dynamizmu całym zawodom.
Początkowo trasa podzielona została na trzy odcinki prowadzące przez Azyl i odbywać się będzie poprzez New Union, Portmarnock aż po jezioro Karaczi dzięki czemu kibice, jak i żeglarze będą mieli okazję podziwiać i piękno zabudowy jak i dzikość okolicznej natury. 
Gdyby wciąż było mało, możliwe jest przedłużenie trasy* dzikim, nieuregulowanym odcinkiem specjalnym rzeki Zhong he tak, by rejs zakończyć aż w okolicach Xinchiguo, a może i dalej jeśli przedstawiciele chińskich władz wyrażą aprobatę. 

*Wymagana będzie deklaracja uczestników przynajmniej dzień wcześniej ze względu na przeszkody wodne i wynikającą logistykę z transportem łodzi. Komitet żeglugi śródlądowej Azylu nie ponosi odpowiedzialności prawnej oraz materialnej za wszelkie szkody czy uszczerbek na zdrowi jaki może się zdarzyć na odcinku specjalnym. Rzeka wciąż jest tam dzika i nieuregulowana. Rejs na własną odpowiedzialność. 

Wszyscy ubolewamy na brak powołania nandańskiej ligi sensha-dō, lecz ziemski komitet czołgów i japońskich dziewczynek najwyraźniej zajęty jest powoływaniem kolejnych mistrzostw na ojczystej planecie. Liczymy, że wspólne regaty, wiatr w żaglach oraz szybkie zwroty przed dziobem łupinek konkurencji ukoją ten ból.
Odpowiedz
#2
2201

Sportowcy z Manticore przybędą na zawody.
Odpowiedz
#3
2201

Sportowcy z karczmy "Krakeny i Dziewczyny" w Borgueux przybędą na zawody.
Odpowiedz
#4
2201

Biorąc pod uwagę olbrzymie natężenie ruchu w rzece Zhong He w roku 2201 z powodu wielu statków przenoszących uchodźców aż do Azylu, Xinchiguo preferowałoby nie udzielać zgody na to by przedłużyć trasę dla spływu do terytorium okręgu autonomicznego i osobiście by rekomendowało by z całą inicjatywą się powstrzymać dopóki natężenie ruchu na rzece nie zostanie zmniejszone.


///. tbh, nie mam nic przeciwko, ale chcę uniknąć nieszczęśliwych wypadków bo jakaś łódź się zderzy z frachtowcem i będą potem nieszczęśliwe eventy. Proponuję przesunąć to dla bezpieczeństwa o jeden/dwa lata.
Odpowiedz
#5
2201

Rosja z chęcią wysłałaby swoją ekipę, ale w pełni popieramy inicjatywę Chińską. Uważamy iż zawody powinny zostać przesunięte o rok lub dwa lata dla bezpieczeństwa uczestników.
Odpowiedz
#6
2201

Na w połowie 2202 roku planuje się zebrać komisja odnośnie danego wydarzenia w celu wyznaczenia konkretnej trasy oraz typu jednostki, która będzie brała w zawodach. Liczymy, że do 2203 wszelki kryzys uchodźców będzie zażegnany a ruch na Zhong he zostanie ograniczony ze względu na planowane inwestycje. W gorszym przypadku w ramach głosowania komisja podejmie decyzję przesunięcia wydarzenia na rok 2204.
Odpowiedz
#7
2203

W związku z tym że w obecnym roku zgodnie z postanowieniem odbywają się regaty na Zhong he, odpowiednie komitety sportowe proszą swoje macierzyste organizacje o podsumowanie przygotowań, a Komisję Wodnych Azylanckich Sportów (KWAS)  o przygotowanie harmonogramu.

//Proszę każdego kto bierze udział o wypunktowanie mi przygotowań.
Zespoły dołączające w tym roku mają ewentualne przygotowania skuteczniejsze /2, tak samo Ci co przygotowania walą dopiero w tym roku (choć oni w razie walnięcia dopiero teraz mają pewien plus jeśli zgłosili się wcześniej - zwłaszcza państwa morskie [Rosja nie jest krajem morskim])
@Richtus, @Gandzia, @Verlax, @Troll
Info o przygotowaniach z ew. linkami do soboty 18.12 o 18:00. Tak samo wszelkie dodatkowe zgłoszenia do regat.

Entera za to proszę o wyznaczenie daty (od soboty 18:00 - bierz, wybieraj) od której zacznie robić emocjonujące losowania i relacje. Jakiś wątek w media czy cuś, każdy etap to post. Im ładniej napiszesz, tym ładniej ocenię.
Odpowiedz
#8
2203
[Obrazek: c5c32c3f04df0.jpg]

Federacja Robo-Techniczna, jako państwo z bogatymi tradycjami morskim, chętnie weźmie udział w zawodach. Nasza najlepsza załoga wyruszy na swej łodzi żaglowej z Isla Cruces od razu po zakończeniu przygotowań.
Odpowiedz
#9
//Ja napisałem że
"z chęcią WYSŁAŁABY" a nie że "wyśle jeśli". Nie potwierdziłem nigdzie że wysyłam, a że mam wojnę, to sportowcy nigdzie nie lecą :<
Odpowiedz
#10
//z chęcią zacząłbym sobota 19 by sie wyrobić.
Odpowiedz